Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el felkapaszkodn...

Mikor kezdett el felkapaszkodni a babád bútorok mellett? Pipiskedett állás/lépegetés közben? Ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt 8 hónapos a kisfiam, amikor felállt, onnantól kapaszkodva ment. Pipiskedésre abból az időszakból nem emlékszem, inkább később ment lábujjhegyen, amikor produkálta magát nekünk:-) Édes volt!
2015. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora után kicsivel kapaszkodott fel, pipiskedni sose pipiskedett.
2015. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az a pipskedés??
2015. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lábujjhegyre állni....
2015. ápr. 18. 12:58
 5/11 Andi80018 ***** válasza:
8 hónapos korától 1 éves koráig kapaszkodva lépegetett, nem állt lábujjhegyre. Utána meg ment, mint a gép. :-)
2015. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel, pár nap múlva el is kezdett bútorok mellett lépegetni, de nem pipiskedett még sosem.
2015. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel kapaszkodva, kb.3-4 napig lábujjhegyen állt azután talpon. Nem segítettünk semmit, magától elhagyta a lábujjhegyen állást. Most 10 hónapos és csak akkor áll lábujjhegyre ha nem ér el valamit vagy nem lát ki.
2015. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8 hónaposan van róla képés video, kapaszkodva lépeget


kb 10 hósan(ha jól emlékszem)láttam pipiskedni mert nem érte el a játékot


egyéb pipiskedés nincs, habár az jellemző a babákra hogy nem sarokkal lép egyik sem, és elvileg ez lenne a helyes, ami a gerinctartásban segítene...az MBT cipők erre alapoznak, meg van is egy törzs ahol a felnőttek is talpközépre lépnek, mint a babák, nem sarokra ahogy mi felnőttek.

szóval ez a fajta "pipiskedés" a babánál szerintem akkor múlik el, amikor cipőket kezdünk rájuk adni.

2015. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jut eszembe a lábujjait viszont még legtöbbször behajlítja látom pl amikor az ágyon/matracon lépked, mintha még nem zárt volna le a moro reflex(mintha fogna még a lábával)
2015. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdett felkapaszkodni, pipiskedni később kezdett, de már nem emlékszem mikor. Már 11 éves elmúlt..:) Még néha 3-4 évesen is csinálta. Én is pipiskedtem...annó azt mondták nincs vele gond. Bár mondanak rá mindent, szerintem max kicsit ábrándos személyiség gyerekkorban, de felnőttkorra kinőttem.:)
2015. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!