Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig odamegyek a babámhoz...

Mindig odamegyek a babámhoz megnézni, hogy lélegzik-e. Ti is csináltátok ezt, ez normális?

Figyelt kérdés
Most 3 hetes. Kb. félóránként ellenőrzöm de van hogy gyakrabban ránézek. Csak este marad ez ki mert az etetések miatt 2 órás szakaszokban alszom. Vajon mikor fogom ezt abbahagyni? :S ez betegesnek számít?
2015. máj. 9. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vegyél légzésfigyelot, mint ahogy elottem is írják. Inkabb tévesen riasszon, minthogy késő legyen. Nekunk mindket gyermekünknel volt, meg a kicsinek 7honapos, meg mindig használjuk. Első gyermekunknel nem volt riasztás, most a kislanyunknal volt 3x.Sz első 2 honapos volt, nem teves riasztás volt, belegondolni sem merem ha nincs a legzesfigyelő, mi lett volna. A másik kettő besipolt, fe utána abba is maradt mert vette a levegőt. Azota paramami lettem, Napközben is mindig bekapcsolom a légzésfigyelot.
2015. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na most őszintén mi a franc bajod volt a 9-es válaszommal? Kérlek magyarázd el, hogy abban az egy mondatban mi kivetnivalót találtál?

Ha te a saját gyerekednél nem így gondolod, hogy inkább ugrok napjában, minthogy a saját lustaságod miatt bekövetkezzen egy elkerülhető tragédia, akkor mélységesen sajnállak...

2015. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és gondolom nem a kérdező pontozgat, hanem valami elvetemült ősanya, aki olyan hiperképességgel rendelkezik, hogy altában is meghallja, ha ne adj Isten nem vesz levegőt a gyerek...
2015. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A fiamnál légzésfigyelővel is néztem,hogy tuti szuszog e. Most a kislányommal nincs légzésfigyelőnk,de már nem vagyok annyira parás :)"


Érdekes... pedig az esély ugyanúgy megvan a bölcsőhalálra.

2015. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én légzésfigyelő mellett is szoktam figyelni, hogy vesz-e levegőt.
2015. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!