Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért találja...

Szerintetek miért találja viccesnek a babám a mellemet?

Figyelt kérdés
9 hónapos, már csak reggelente szopizik. Ma reggel evés után kicsit feküdtünk együtt a kanapén, illetve én feküdtem, ő pedig mindenfélét csinált :D. Felcsúszott a pizsamám, és meglátta a cicimet, amiből amúgy minden nap eszik, nézte először meglepetten, aztán hangosan kacagni kezdett. Eddig nem nevetett rajta. (Azóta a férjem ezzel szórakozik, hogy húzogatja fel a pólómat és mutogatja neki, a babám kacag.) Másnak is csinált ilyet a babája? :D Fog így enni vagy azt is elnevetgéli?
2015. máj. 10. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy csibész lesz! Korán kezdi!
2015. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon édes lehet!
2015. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónapos Ő is csinálja:)

Egyébként eszik utána is normálisan.

2015. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
örül neki mikor meglátja :-) nekem gusztálja,aztán rávigyorog :-)
2015. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma arra jutottam, hogy lehet hogy az vicces neki ha a "kaját" a megszokottól eltérő helyzetben látja. Ugyanis ma az etetőszék tálcájára kicsöpögött főzelékbe nyúlkált bele az kis ujjával, és ezen ugyan olyan jókat nevetett. :D

Igen, de az is lehet, hogy örül neki :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!