Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége "megváltozik", amikor egy Baba születik? Vagy keresi a társaságot, holott lenne, de a másik fél "nem akar"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan,hogy amióta van Gyermekünk,azóta a "barátok" is messze elkerülnek minket.Ígérgetés az megy nagyon,de teljesíteni azt pl,hogy találkozunk,jönnek,vagy mi megyünk azt nem!Mindig a kifogásokat találják,esetleg tudja valaki,hogy ez miért van így?Már nagyon szomorú vagyok ez miatt:( Régen nem voltak ilyenek az emberek...Ma pl 2 Anyukával beszéltem,hogy találkozzunk,egyik ígérte,hogy jönnek,és nem jöttek,a másikak pedig soha nincsenek itthon,mindig mennek,csak nem tudom hova a fr...ba??Sajnos én nem tudok menni,mert se jogsi,se autó,na meg a város az nem itt van.Férjem mindig dolgozik,és "egyedül" vagyunk nagyon sokat :(((
2010. febr. 23. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne is aggódj, szerintem sokan vagyunk akik, azért vannak itt, hogy beszéljen hozzájuk valaki. Nem kell haragudni a többi anyukára, lehet nekik is közbejött valami. A barátok pedig nálunk is ilyenek:-) Van 1-2 aki jön, mert kíváncsi Ránk és néha eljönnek. Tehát marad az itthon ülés meg a séta a babával. Pedig a városban lakunk.
2010. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna!:-( Nálunk még az a szörnyű,hogy a utcában két baba is van akik egykoruak a fiammal és még sem tartjuk a kapcsolatot,pedig én szivesen fogadnám őket.Ők is mindig úton vannak!!!Még nyáron ki is jönnek de mióta hideg van azóta szinte nem is látom őket!Mert mi mindennap sétáunk!
2010. febr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!