Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyivel kezdtete...

Szülés után mennyivel kezdtetek el sportolni, hogy lemenjenek a + kilók a hasról, csípőről, fenékről? Milyen gyakorlatokat végeztek?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám, tegnap nekiálltam a felüléseknek és rájöttem, hogy a hasizmom az 0, a hátam pedig recsegett-ropogott.

Előtte se nagyon sportoltam.


2010. febr. 24. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én 6 héttel utána kezdtem, mondjuk én előtte is sportoltam. jobb későn, mint soha, hasizom gyakorlatokat folytasd mindenképpen. ha van valami sport, amit szeretsz, vagy szeretnél kipróbálni, én azt javaslom, azt kezd el! sokkal könnyebb úgy, ha élvezed is a mozgást, mintha csaak napi kötelező szenvedésként éled meg a tévé előtt valami fittness-dvd-re. persze ha azt szereted, az is jó, de a fittness is jobb társaságban :) sok sikert!
2010. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen is tornáztam, majd szülés után 6 héttel újra.

Ajánlom a Rubint Réka terhestornáját, nagyon jó, nem ugrálós, hanem "lábemelgetős", 20 perc. Hasazás nincs benne, de azt tudsz pluszban csinálni.

Ajánlom még a Béres Alexandra/Détár Enikő Változz vissza dvd-jét, ott van 20 perces torna és 30 perces torna is.

Sok sikert!

2010. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kismamaként is tornáztam a végéig jártam kismamatornára, szülés után meg 6 héttel elkezdtem újra. Most hetente 1-szer a kislányommal is járunk baba-mamatornára.

4 hónapos anyuka

2010. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem, mikor a kisfiam 19 hónapos lett - jobb később mint soha alapon:) Nincs rajtam sok, pár kiló, de az elég ahhoz, hogy ne érezzem jól magam és egy ruhám se jöjjön rám. Januártól 2x egy héten járok spinningre - már jól bírom, szülés előtt is jó volt a kondim, meg a 90 napos diétát csinálom. Mivel akarunk még 1 gyereket, nem akartam 68 kilóval nekiállni a terhességnek. Kitartás, csak elhatározás kérdése az egész.
2010. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajna az már nem fér bele a keretbe, hogy eljárjak valahova, pedig spiningelni szerettem volna én is :(, uh. marad az, hogy itthon csináljak valamit.

Köszi az ötleteket!

2010. febr. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!