Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült elvégezni a konduktor...

Sikerült elvégezni a konduktor vagy gyógytornász által mutatott gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általa bemutatott tornára gondolsz? Nekünk sikerült. Végig jegyzeteltem, amikor megmutatta, hogy mit kell csinálni. Első 1-2 napon előttem volt a papír, aztán már ment magától. 2 olyan gyakorlat volt, amit csak este tudtunk csinálni, mert két ember kellett hozzá.

Neked nem megy?

2011. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elméletben megy, csak a lányom nem hajlandó behajlítani a térdét. Azért nem akarom eltörni a lábát... Nekünk a mászást kéne gyakorolni, megtanulni. Egyébként magától, amikor kedve van feltérdel.
2011. márc. 30. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A mászás az tényleg nem volt egyszerű. Velünk otthon nem is igazán gyakoroltatta, hanem a gyógytornász csinálta vele a tornaszobában. Az első alkalmat végigüvöltötte, a másodikról úgy jöttünk el, hogy tudott mászni. Másnap otthon már önállóan csinálta.
2011. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáljátok ketten gyakorolni vele, nekünk leginkább csak így ment. Míg apa csalogatta, addig észre sem vette, hogy megcsinálta a segítségemmel. Nekünk sajna nem két nap volt, hanem több hét, de maximálisan megérte, kitartás, menni fog!!!!
2011. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!