Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdhetek tornázni szülés...

Elkezdhetek tornázni szülés után 2,5 hónappal? ( Szoptatok. ) Milyen gyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,csak mértékkel. A legjobb ha szoptatás után teszed közvetlen. A futást tudom ajánlani. Tényleg csak finoman kezd és fokozatosan építs.A tejsav miatt!
2010. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még valami, hogy érthetőbb legyen:izomláz leggyakrabban nem edzett embereknél lép fel, tejsav viszont minden anaerob, erős megterhelés után keletkezik (tehát élsportolóknál is)

a tejsav felezési ideje 20 perc, ennyi idő alatt bontódik le a tejsav mennyiség fele.

Ha szoptatsz a felszabadult tejsav átjut az anyatejbe és a babának pocigondokat okoz.

2010. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tornázzál nyugodtan, semmi baja nem lesz a tejednek, sem a mennyiségének, sem a minőségének.

Finoman kezdd, aztán úgyis belejössz, és kitapasztalod, mi esik jól, mi nem.

Én a "lábemelgetős" tornát javaslom, keress valami jó dvd-t, pl Réka vagy Alexandra.

2010. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én het héttel szülés után kezdtem,de iszonyat fokozatosan,mindenből csak pár darabot,majd növeltem!5 hós múlt a babám és még mindig csak szopik!Szóval nyugodtan!
2010. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!