Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Föld úton babakocsiban tolva...

Föld úton babakocsiban tolva ugye nem rázom meg a babám fejét? Eléggé paramami vagyok.

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom nem beton van a feje alatt semmi baja nem lesz :) elég gyorsan tolod ha ennyire ráz :)


Elég puha szokott lenni a fejük alatt. Amúgy meg max told kicsit lassabban ha annyira rossz az út. Én ezt szoktam ha nagyon rossz út van előttünk és nincs más lehetőség akkor lassabban tolom, nem ráz annyira.

2015. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ez inkább vibráció. A rázás nagyobb erőt és nagyobb utat (30-40 cm-es elmozdulás, majd HIRTELEN lefékezése a test mozgásának) kíván ahhoz, hogy károsodást okozzon.


A rázkódást a babák többsége szereti és elalszik tőle.

2015. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a rázás? Ha a párod megfogja a vállad, és erőből előre-hátra rázza, hogy "figyelj már rám, asszony" és billeg ide-oda a fejed.


Na, így képzeld el :D

2015. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!