Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb 3-as pelus...

Melyik a legjobb 3-as pelus szerintetek? És melyiket nem ajánlanátok semmiképpen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13.48-as vagyok.

Nem tudom csajok, de a 4 hónap alatt nekem kb 2-szer folyt csak ki a kaki, igaz akkor már a határon voltunk és nagyobb pelus kellett volna, de még volt pár kisebb. :) Szóval az én hibám volt. Igaz az én csajom nem kakil éjjel soha és ha kakil, akkor azt hallani, mert nyom, mint egy öregember, nagyon édes, szóval akkor viszem rögtön pelusozni ha kész és így még soha nem folyt ki. Én csak Liberót próbáltam (1 pampers és 1 baby love-os pelusmintám volt), de mivel bejött, nem is próbálkoztam soha mással.

Ja és aki szerint túl kemény a Liberó, annak jó hír, hogy újfajta Liberó van, ami szerintem vékonyabb (sajnos), mint a régi volt.

2010. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor van hogy akkor kakil mikor alszik:) vagyis le van téve aludni:) a kis cseles...és akkor mire felébred (mellesleg zavarja egy idő után a kakis pelus ami nekem fura mert a fiam még másfél évesen is vígan elvolt teli pelussal...) már ki is folyt mindenhol.

Mondjuk én most elgondolkoztam h lehet h már maxi kéne (4 es). csak azok meg derékban is hosszabbak és gyakorlatilag majdnem hónaljig pelenkázom a lányt akkor:))

2010. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14-54-es vagyok. Nekem eddig csak egyszer folyt ki, az is pisi volt. Ha jó a pelus, akkor nem szabad kifolynia. Szerintem érdemes többet kipróbálni, hogy melyik idomul legjobban a bébihez.
2010. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!