Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legvadabb regimodi praktika,...

Legvadabb regimodi praktika, amit tanacskent kaptatok?

Figyelt kérdés
Nekem a minap azt tanacsoltak, hogy martsam a 6 honapos babam cumijat whiskeybe, mert az kellemesen elzsibbasztja az inyet a fogzas idejen.
2015. máj. 13. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én császárkörtével ismerem, de igen, nekem is mondták ezt.


Ahogy megkaptam azt is, hogy adjak harmados meg feles tejet, rizsnyákot, teáztassam az anyatej mellé, és nagyon sokáig kellett hallgatnom, hogy miért nem pólyában tartom, mert így szabadon tönkre fog menni a háta... stb.

2015. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
disznózsírral kenni a baba mellkasát és dunsztolni, ha köhög v tüdőgyulladásos. ezt itt olvastam, sokaknak bevált és helyeslik a módszert(amit lehet pontatlanul fogalmaztam, de a lényegen nem változtat)
2015. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetves lesz az oviban, petróleumot kell kenni a hajára, nem kell tetűirtószer...
2015. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

valaki disznózsírpárti lepontozott..


ki akarok lépni a pontozós rendszerből!!!GYIK!!!

2015. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

dédije, hogy főzzek neki mákból teát :D

na meg, hogy nyugodtan elmehet itthonról, tegyem be a kiságyba és kössem oda a lábát, akkor biztos nem mászik ki...

2015. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt modntak,ha nem akar cumizni,martsam mezbe,majd akkor szopogatja:D


Nem kell a tapszer sem,minek,jo lesz neki a tej is....de forraljam em fel,3 hosan meg kell,de kesobb mar azt sem:D

2015. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hónapos, akkor még kúszó gyerekre: állítsuk fel és tanítgassuk járni, mert okosabb lesz úgy.

Most egy éves, még nem jár és nem is fogjuk erőltetni :)

2015. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
1 éves korig nem nézhet tükörbe a rossz szellemek miatt :) :)
2015. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem azt mondtak, hogy azert ne lassa a baba a tukorkepet, mert akkor nem no ki a foga :D mindig nezi magat nagyon tetszik neki, 9 honapos, 5 foga mar kint van.

A kisfiam egyedul alszik el este i es azt mondtak h mindenkepp en altassam es sokat ringassam, mert lelkibeteg leaz :D olelem puszilom, ringatom en eleget, jatszok vele stb, de orulok, h egyedul alszik :)

2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!