Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőr nem működik panelban?

Bébiőr nem működik panelban?

Figyelt kérdés

Vettünk egy sencor bébiőrt, csak sípolt, kicserélték, az is sípolt. Ma kicseréltettem egy tefal típusúra de ez se jó. Úgy jelez, mintha nem észlelné a másikat. Sem közelről, sem távolról.

Mit tegyek ? :(

Vagy milyent vegyek?


2010. febr. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem több jó márkát is, de mindegyik szar volt. Vettem a vaterán egy ezer éves német szart 2000 ftért, tökéletesen működik!!
2010. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fotucsok ***** válasza:
nem hiszem,hogy a panelnak köze lehet hozzá. Nekünk philips van, és jól működik, bár nem használjuk, mert egy átlagos lakásban minden szeglegből meghallani, ha nyöszörög a kicsi. Szerintem ez azoknak jó, akik többszintes családi házban laknak, vagy ha anyuka kint van az udvaron, a kicsi meg bent alszik a lakásban. Nem lehet, hogy túl közel van egymáshoz a adó és a vevő és zavarják egymást?
2010. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is ez lehet amit a második ír, mi 2 szintes családiban lakunk és a lányom fent alszik az emeleten, mi meg a fiammal van h kint vagyunk az udvaron, így működik a bébiőr, de bent egyik szobából a másikba csak sipol mint a hülye (gerjed.)
2010. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 méterről is és 15méterről is ezt csinálja...

Kint alszik az erkélyen én meg főzök a konyhában. Nem hallom ha felébredt.

2010. febr. 24. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami nagyon zavarja, rádió, tv. Nálunk az volt a baj, hogy túl közel voltak egymáshoz, ezért a vevőt a gyerekszoba egyik végébe az adót meg a mi szobánk legtávolabbi pontjára raktam, és a addig hangoltam az oldalán lévő tekerővel, amíg jó nem lett. Azóta alig mertem hozzányúlni, nehogy elromoljon.
2010. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindent kikapcsoltam, Tv, rádió, telefon, net, de még a kinti folyosóról sem működik. Ez kész vicc...
2010. febr. 24. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

pedig lehet hogy valami bezavar, egyszer nálunk olyan volt, hogy aludt a gyerek, nálam a bébiőr, és egyszercsak éktelen kutyaugatás jött belőle :) a 2 házzal arrébb lakó kutya volt, fogalmam sincs ez hogyan lehet, de többször előfordult, meg egyszer a mikróhoz volt közel, és nagyon elkezdett sípolni, aztán arrébb tettük, és rendben volt

egyébként nekünk angelcare van, használtan vettük, előttünk már 2 gyereket kiszolgált, és az említett eseteket leszámítva jól működik

2010. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!