Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám ma leesett...

4,5 hónapos babám ma leesett az ágyról. Mit kell figyelni ilyenkor?

Figyelt kérdés
"Szerencsére" nem ütötte meg a buksiját, hasra esett, és a kezével tompította az ütést. Mit kell figyelni ilyenkor a babám, vagy vigyem inkább be az ügyeletre?
2015. máj. 14. 20:10
 1/10 anonim válasza:
24%
Így a sógornőm is járt. Figyeljétek a kicsit, mert nekik még a kis beleik, belső szerveik megrepedhetnek egy ilyen eséstől. Ha nem lesz semmi gond, pl: véres széklet, akkor is holnap érdemes elvinni a körzetihez legalább. Vagy hívd fel a védőnőt, gondolom meg van a száma.
2015. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
aluszékonyság, vérző fül-orr, hányás - a ez nincs, akkor agyrázkódás sincs. Tuti semmi baja nem lesz tőle, mikor elkezd járni/állni akkorákat fog esni, hogy kisebb szívrohamot kapsz, ő meg megy tovább.. :)
2015. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Szinte nincs gyerek, akivel ez ne történne meg.
2015. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szinte minden gyerekkel megesik, csak olyan lelkiismeretfurdalásom van. Félek, Nehogy vmi olyan baja legyen, amit nem veszek észre. Bár megnyomogattam a kis hasát mindenhol, Sehol nem reagált érzékenyen...
2015. máj. 14. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Gondolom, kb. 30-40 cm a max., ahonnan leesett.
2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megmutatnám orvosnak a béke kedvéért!

És nem igaz, hogy minden babával ez megtörténik. Kérdező egy másodpercre sem szabad magára hagyni az ágyon! Egy pillanatra sem!

2015. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyugodj meg, a e gyerekeddel is fog történni baleset, ha nem ez, akkor más.
2015. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te gyerekeddel akart lenni.
2015. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy történik. Nem is ez a kérdés. Az nem mindegy viszont, hogy mennyi idős korában történik. 2 évesen leesik a motorról, vagy csecsemőként fejre esik az ágyról. Amit az ember ki tud védeni, azt védje ki. Ezért írtam, hogy egyetlen babát sem szabad egyedül hagyni az ágyon még egy pillanatra sem. Bármikor átfordulhat akkor is, ha még nem tette meg korábban.
2015. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 évesen repülhetnek a fogai is, ha elesik a motorral, láttam már ilyet. Viszont mindhárom gyerekem legurult az ágyról, nem szépítem. Kutya bajuk nem lett. Nem pelenkázóról estek le. Franciaágyról.


Minél nagyobb egy gyerek, annál több és súlyosabb baleset érheti.

2015. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!