Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a kisfiam az ágyról!...

Leesett a kisfiam az ágyról! Most mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
az édesapjára rábíztam de sajnos a számítógép lefoglalta és leesett a kicsi az ágyról!vannak rajta piros foltok!most elaludt de mire figyeljek?nagyon sírt szegénykém:((((
2012. dec. 30. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős, és hol ütötte meg magát? Az jó, ha sír, akkor van nagy baj, ha nem.
2012. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megütötte magát? Mennyi idős a kisfiad? (ez sem mindegy!) Mert ha esetleg a fejét nagyon megütötte én megmutatnám egy orvosnak! Ha viszonylag kis esésről van szó, akkor elég ha csak megfigyeled, hogy nincs -e hányingere, nem szédül -e, vagy esetleg fáj -e a feje valahol.(ezek az agyrázkódás tünetei) De nem gondolnám, hogy bármi komolyabb gond lenne, ez előfordul a kisgyerekekkel. Ne aggódj! :)
2012. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szerintem az arcát mert ott pirosas lilás neki!de az apja nem tudja megmondani hogy esett szegény!6 hónapos!most alszik de nagyon aggódom nehogy baja legyen
2012. dec. 30. 09:45
 4/21 gabszem ***** válasza:
100%
Ha az arcát ütötte meg az a jobbik eset szerintem. FIgyeljétek hogy viselkedik, de szerintem nem lesz gond.
2012. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Végig magánál volt? Nem hányt? Valószínűleg nem esett baja, sokat kibírnak a gyerekek. De ha megnyugtat, vidd be az ügyeletre. Az apukának meg kenj le egy hatalmasat a nevemben. Köszi!
2012. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát Ő még valóban picike! Azért Apukának halkan gratulálok, hogy egy 6 hónapos csecsemőt felügyelet nélkül hagyott az ágyon! A számítógép nálunk is sokszor eredményez vitát, én is allergiás vagyok rá ha nem figyel oda a Párom a gyerekre csak mert megy a számítógép ... De nekünk már 16 hónapos a lányunk, Ő azért már jön-megy, egy 6 hónapos gyerek még maximum esni tud, de lemászni semmiféleképp. Ha nagyon aluszékony lenne, inkább mutasd meg egy orvosnak!
2012. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!ha bármi olyat tapasztalok már viszem, is az ügyeletre!miután leesett egy kis kaja visszajött neki de az néha szokott!
2012. dec. 30. 09:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Ha visszajött Neki egy kis kaja, az lehetett az eséstől is. Én inkább azt mondom most már, pláne, hogy vöröses-lilás az arca, hogy mutasd meg inkább valakinek. Semmit nem veszítesz vele, ha nincs baja, legalább megnyugszol. Ez a biztos!
2012. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont már megmutatnám egy orvosnak.
2012. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!de máskor is vissza szokott jönni neki attól függetlenül valószínű az eséstől volt?jaj én már olyan ideges vagyok
2012. dec. 30. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!