Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mikor kezd el...

Átlagosan mikor kezd el megtanulni ülni egy baba? És hogy megy ez nála? Mikor lehet észrevenni hogy próbálkozik, azon kívül hogy háton fekvésből mindig próbálkozik, mintha felülést csinálna.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első gyerekem( fiú) nem erőlködött így ahogy írod, hanem forgott először olyan 4-5 hósan, majd kúszott 5-6 hósan és mászott 7hós korától, és amikortól fel tudott négykézlábra jönni, onnantól tudott ülni is egyedül.

(az egy másik dolog hogy ha én felültetem-megültetem, akkor már 5 hósan úgy maradt de ez nem jó a gerincüknek úgyhogy nem is csináltuk).

Most a lányom 4 hós forog minden irányba már egy hónapja és erőlködik mintha ülni akarna, ölben is mindig húzza fel magát a pihiszékét már el is tettem, mert húzza fel magát..

szóval h ebből mi lesz,nem tudom...

2010. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi se nagyon erőltetjük, pont a gerince miatt csak félek, hogy elmarad valamiben. De akkor végül is minden gyerek más. :)
2010. febr. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!