Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ritkan szopizik a 8...

Nagyon ritkan szopizik a 8 hos babam, a tejcim pedig ha elkezdi szivni akkor ritkabb-atlatszobb, de ha szivja tovabb akkor kezd szep feher tejci jonni. Ez normalis nektek is igy van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, mert az első (halványabb) tejcsi az hígabb, szomjoltónak kiváló. Aztán jön a zsírosabb laktató tejcsi. Ez már fehér.

Nekem is ilyen szokott lenni, fejés közben mindig látom. :) 8,5 hós a lányom

2010. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ugyanis ami először megindul a ciciből az inkább szomjoltó, hígabb tejcsi, majd ezután jön a táplálóbb, zsírosabb tejcsi.
2010. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de azt ki is fejitek ami vilagosabb?Mert nekem a doki azt mondta nem kell mivel abban vannak valami vitaminok ami a babanak kell...
2010. febr. 24. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a természetes, ha az eleje szinte átlátszó. gondolom, aki írta, hogy fej, az az egészet kifeji és nem azt, amit a pici bent hagyott :))
2010. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19:43 vagyok

Így van, én az egészet kifejem, mert pár hetes kora óta nem cicizik a babám. Ezért fejek-fejek-fejek és cumisüvegből adom neki. :) Szóval volt időm megfigyelni a tejcsi színét :D

2010. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!