Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxit mikor érdemes venni...

Bébitaxit mikor érdemes venni a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Milyet vettetek? Belinkelnétek? Mióta használja, és tudott már járni, amikor megvettétek?
2015. máj. 16. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van,5-6 hónapos koruk körül kezdték el használni a lánykák,mikor már tudtak ülni:)

2015. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De engem bébitaxi érdekelne, nem bébikomp.
2015. máj. 16. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen tényleg ne haragudj:)Nekem mindig ugyanaz volt a kettő és a bébitaxit kismotornak hívjuk:)

Nekünk is van,de nem nagyon használtuk,mert babakocsival könnyebb volt/könnyebb közlekedni:)De az utcában sétálgatni jó volt,városba nem nagyon mentünk vele:)

Ezt kb. 8 hónapos koruk körül kezdték el használni,úgy hogy mi toltuk és kb. másfél-két éves koruk között kezdték el hajtani lábbal(le lehet szedni a "külső részét" és a tolókart):)Csak képet találtam olyasmiről,amilyenünk van,én játékboltban vettem:)

[link]

2015. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 hósan kapta, ilyet:

[link]

nagyon szerette, mert zenélt meg mindenféle hangjai voltak, meg bele is tudott pakolni az elejébe (kinyitva nem használta)

2015. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apukám vett a kisfiamnak 4 hónapos volt, de ilyenkor még semmi értelme! Most 9 hónapos kb 1 hónapja szereti tologatni meg felborítja és a kerekét pörgeti :D De rendesen majd csak olyan 1 másfél évesen tudják használni. Én 1 éves kora körül már vennék mert még ha nem is ül rá eljátszik vele főlleg ha olyan mint a miénk mert ennek az ülése alá lehet pakolni :)

[link] ILYENÜNK VAN :)

2015. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 hónaposan kapta. Ekkor csak ráült nyomkodta. 15 hónaposan kezdett vele aktívabban mozogni, mert télen nem vettük elő a lakás meg kicsi :-)

Most 19 hónapos mi futóbiciklit vettünk 1 hónapja azzal száguld :-)!

2015. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi most vettünk neki, 9 hós a fiam. kb 1-.5 hónapja szépen ül. van rajta babavédő, és szülő kormány. egyenlőre még csak egy 10-20percet tologatom az utcában, ő otthon a kerekeivel játszik :)
2015. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. szülinapja előtt kapta párnappal, eltelt 2 hónap mire elkezdte érdekelni. Először tologatta csak, nézegette, 15hónaposan ment vele rendesen.

Sajnos linkelni nem tudok.

2015. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen volt.

2015. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!