Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorl érdemes járókát venni...

Mikorl érdemes járókát venni a gyerkőcnek? 3 szintre emelhetősre gondolok.

Figyelt kérdés
Mi szeretnénk már venni, mos 3 hónapos a gyerkőc.Akinek van, ki tudta használni?
2010. jún. 15. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már jóval hamarabb is tudtuk használni, mert a nappaliba tettük, és nappal ott volt velünk.
2010. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is a nappaliba szeetnénk tenni.Akkor ezek szerint érdemes?
2010. jún. 15. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 hónaposnak már felesleges a szintemelős járóka. Bőven jó a sima egyszerű járóka.

Nekem szimpatikusabbak a farácsos járókák, mert abból jobban kilát a baba, mint a hálósból. Plusz a rácsokon át jobban tudja ki-be pakolni a játékait. Plusz még a rácsokon át fel tudja majd húzni magát, ha akarja.

Mi 6 hónaposan vettünk járókát, és sokat használtam is, amikor kimentem a szobából, beraktam a babámat, hogy ne csináljon életveszélyes dolgot (órákra nem raktam be, csak percekre). Most másfél éves, felmosáskor még mindig a járókában van, máskor már nem.

2010. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb minél előbb beleszoktatni, mert ha nagyobb lesz, nem biztos hogy megszokja. Legalábbis nálunk ez volt. Egyetértek a korábbi válaszolóval, rácsos sokkal praktikusabb!
2010. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi három szintes, fa rácsos járókát vettünk. 100*100 cm-eset vettünk, a mai napig használatban van, pedig egy éves már a pici. Persze már nincs benne annyit, állandóan "nyitva" van a járóka, de ha ki akarok porszívózni, vagy bármi olyat csinálni, amiben a pici akadályozna, akkor be tudom zárni oda és jól eljátszik (amint kidühöngte magát, hogy betettem :) ). Ott tanult meg átfordulni oda-vissza, kúszni, aztán kitettem a szőnyegre is, onnan meg jött a mászás, állás...


Szerintem érdemes megvenni. Csak egy tanácsot még: ne altasd abban, ha már elég nagy. ÉS itt egy link, mi ilyet vettünk, rendeltünk, ettől a cégtől:


[link]

2010. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy ha tudtok, kérjetek előbb kölcsön egyet kipróbálni, hogy egyáltalán megmarad e benne, mert nagyon drága a járóka. Mi úgy kaptunk egyet, azóta is díszként áll a szobájában, abban tároljuk a játékokat, mivel 1 percre nem marad el benne. Most 11 hós már, de sose bírta. Nem tudom miért, mert ha pár percre magára kell hagyjam, berakom a kiságya, ott nincs gond, viszont a járókában üvölt.
2010. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!