Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám beütötte...

6 hónapos babám beütötte hátul a fejét. Puklit nem látok, csak piros foltot. Milyen az aluszékony baba? És ez a tünet milyen gyorsan jelentkezik?

Figyelt kérdés

Unokatesója ölében ültek a földön, és hátradobta magát. A feje a padlón landolt, a szőnyeg fogta fel valamennyire az ütést.

Azóta már "dumált", vigyorgott, de most mégis nyűgösebb és még néha nyüszíkel 2 óra után is. Ja és jól bekajált, utána elaludt a cicin.(estefelé már nem szokott ilyet) Ez csak az ijedségtől és a fárasztó sírástól van?


2015. máj. 17. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

az ha többet alszik mint szokott. lehet akár az is tünet, hogy elaludt olyankor mikor nem szokott. de egyéb tünete is van az agyrázkódásnak pl. hányás, szédülés... azonnal is jelentkezhet, de 2 napon belül bármikor.

nekem mikor autóbalesetem volt, fél nappal később kezdtem hányni, szédülni, remegni, agyrázkódásom volt, de ugye csak órákkal később vették észre

2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Az biztos, hogy en elvittem volna az ugyeletre, meg akkor is, ha potyara megyek, es kirohognek az tulaggodasom miatt.

Nem a Gyakorin szavaztatnam meg, hogy van-e baj.

2015. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!