Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem szoktatok kimenni a...

Ti nem szoktatok kimenni a babátokkal 11-15 között? Ha mégis akkor mire figyeltek oda?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a legideálisabb időpont, mert előtte és utána is alszik, így ilyenkor tudunk a leghosszabb időt kint tölteni. Nyilván még az esti órákban is, de akkor már jön haza az apukája, vacsi, és együtt kijövünk még egy kicsit, de az rövidebb idő. Nálatok ez hogy van?
2015. máj. 18. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Most meg nincs hoseg, a tilalom inkabb a forro nyari honapokra o.atkozik. Attol is fugg, mekkora a baba,de az aditt idopobtvan kozvetlen naofenytol ovom, folyadek nelkul sehova es van rajra sapi a hoguta ellen meg fenyvedo krem. A karos uv miatt. Hat igen

, 35-40 foknal tenyleg egszerubb inkabb nem kimenni :-)

2015. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a forró nyári napokra vonatkozik. Nálunk most ilyen nyár eleji kellemes meleg van, jár a szél is, ilyenkor még simán kint lehet lenni délben is.

Nyáron is kimehettek csak akkor árnyékos részeket kell keresni és ott játszani.

2015. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kloetta ***** válasza:
Mi 12ig kint szoktunk lenni. Vìz, arctej, ha huzamosabb ideig napon vagytok sapka.
2015. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Azért én óvatosabb vagyok. Felnőttként érzékenyebb a bőröm, tehát a korom miatti vastagabb, erősebb bőr pont azt tudja, mint egy átlagos csecsemőbőr.

Én már a napokban is éreztem, hogy erős az UV sugárzás (ilyen szempontból a bőröm elég precízen "méri" az UV-t).


Tehát babát nem vinnék ki (a felnőtt bőr struktúrája 8-9 éves korra alakul ki, addig sokkal érzékenyebb, vékonyabb a bőr) május-október között, ha nem muszáj 11 és 15 óra között.

2015. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor vagyunk kint a 15 hónapos lányommal mert ő is így alszik még.Bekenem arcát karját és magamat is, kalap rá és próbálunk árnyékban lenni.Majd ha melegebb lesz és este tovább lesz világos akkor jövünk ki.Ennyire nem aggódok rajta.Szoktunk keresni fás hűvös parkot ott jókat lehet sétálni.
2015. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!