Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le ezekről?...

Hogyan szoktassam le ezekről? (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Picink 7 hónapos múlt. Az a helyzet, hogy csak a pihenőszékben hajlandó elaludni és csak a cumisüvegjének a cumijával. Hogyan szoktathatnám rá arra, hogy a kiságyban aludjon el egyedül?
2015. máj. 19. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Jobb lett volna rögtön így szoktatni..

Most annyit tudsz tenni, ha fáradt, akkor beteszed az ágyába. Ha sír, akkor fölveszed, majd megint vissza. Ezt eljátszátok párszor, amíg az alvás győz.

2015. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fokozatosan próbáld rászoktatni, hogy pihenőszék helyett ágyba rakod le, lehet sokáig fog tartani, de a fokozatosság mindig bejön a babáknál. És adj neki a kezébe egy szundikendőt, az én lányom annyira megszerette a szundikendőjét és nem sír ha lerakom azt morzsolgatja aztán közben elalszik, 8 hónapos.
2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! :)
2015. máj. 19. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én azt mondanám, hogy fokozatosan szoktasd rá, hogy az ágyban alszunk. 7 hónapos baba már forog, gurul, esetleg akár mászhat is: reggel kiveszed a kiságyból, rakd ki játszószőnyegre és egész nap legyen ott, ha elfárad ott is el tud aludni. Este fürdés, vacsi után rakd be a kiságyba, elsőre nem fog neki tetszeni, de megszokja és megtanulja, hogy ha kiságyba vagyok aludni kell. Viszont arról gyorsan le kell szoktatni, hogy lóg a cumisüveg a szájába, ha igényli adj neki cumit, de a cumisüveget ne! Tanulja meg, hogy megeszi ami benne van, aztán nincs tovább! Vedd napi rutinba minden nap ugyanabban az időben, hogy hintázik egy kicsit a pihenőszékben, de aludni az ágyban kell!
2015. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!