Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőröspoharat érdemes...

Milyen csőröspoharat érdemes venni? Szilikon szívókás vagy kemény? Melyik márka vált be legjobban?

Figyelt kérdés
A Mam itatópoharaival meg vagytok elégedve? Vagy jobb az Avent?
2010. febr. 25. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én a tescoba vettem olyan 800ft körül (nem márkás) szilikonosat,van hozzá egy kis izé ha azt bele rakom akkor cseppmentes :)

Nekem eddig az Aventeset senki se dicsérte.

2010. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mam-osat már dicsérték nekem,de az aventosat nem nagyon,szerintem mondjuk biztos babafüggö is,még a nuk-ot is hallottam,h jó,de azt nemtudom,h az h néz ki!Mi még cumisüvegesek vagyunk,de én biztos nem aventosat fogok használni,legalábbis igy gondolom most!:)
2010. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Aventet is használtunk,de csöpögött belőle így eltettem. Most kaptunk egy mam-ot, az is nagyon jó, az meg ilyen:

[link]

2010. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi aventossal kezdtünk de csak rágta,vettem neki mamosat,ebből már szépen iszik,szerintem a formája miatt jobban szereti.Ugyan olyan van,mint amilyet az előző hozzászóló belinkelt.
2010. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is ezt néztem ki, és ma meg is vettem. Még furcsa a kislányomnak, a cumisüveg után,egyenlőre még csak rágcsálja, de majd belejön.
2010. febr. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!