Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kifiamnak megdönthet...

5 hónapos kifiamnak megdönthetem a babakocsit az első pozícióba?

Figyelt kérdés
Sajna nagyon utál beöltözve a babakocsiban lenni, de kipróbálnám ha megdöntöm és jobban kilát nem lenne-e jobb a séta? Így kész kínlódás az egész. :-(
2010. febr. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hónaposan raktam félig fekvő-félig ülőbe, aztán 6 hónaposan teljesen ülőbe, mert a kisasszony akkor megától felült és tudott stabilan ülni.
2010. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ma kipróbáljuk! Esetleg várok még más válaszokat, véleményeket! Köszi!
2010. febr. 25. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ma fogom kipróbálni séta közben, mert a fiatalúr eléggé feszengett az utóbbi napokban a bébihordóban. Aztán itthon tegnap este beletettük a sportba úgy, hogy megdöntöttük a támláját, és olyan boldogan csiszatolta a lábait, vigyorgott, és nézelődött. Úgyhogy talán kényelmesebb lesz neki séta alatt is, mint a bébihordó, amiből nem lát ki rendesen.

Szerintem ti is próbáljátok ki otthon, a lakásban, hogy hogy tűri. Ha még nem is ül teljesen egymaga, szeretnek már ilyenkor nézelődni amolyan félig ültetett helyzetben.

(B)

2010. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már aktívan nézelődnek, minden érdekli őket én is csak akkro fektettem ill. fektetem le, ha elalszik, máskülönben balhézik.

Most is alszik kint kertben, nemrég jöttünk a közértből.

mondjuk ő már 1 éves lesz, de még mindig elalszik a babakocsiban

2010. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző az elős voltam
2010. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap kipróbáltuk, és bejött, úgyhogy a bébihordó marad a "szállításra". :)

Ledöntöttem neki úgy, hogy majdnem feküdt, de azért kilátott belőle (3 állása van a sportnak, ez a középső volt). Sokkal jobb volt, mint a bébihordó. Elnézelődött egy ideig, aztán szép lassan bealudt. :)

(B)

2010. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia "B"!

Nekünk is bejött! :-)

2010. febr. 28. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek örülök, és mindenkinek nagyon jó sétákat kívánok!

(B)

2010. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!