Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek Normális hogy...

Szerintetek Normális hogy ujra babát szerenék?

Figyelt kérdés
Va eggy 9 hós kislányom aki elég elevwn hogy enyhén fogalmazzak.A szülés borzaszto nehéz volt,és azóta sem könnyű.Mégis ugyérzem akarok mégegyet méghozzá most :D ez normális?Volt már így valaki?Anyósom felajánlotta ha szeretnénk még ő segít!
2015. máj. 21. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? teljesen természetes dolognak tartom!
2015. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális. De a műveletet inkább az anyós nélkül csináljátok! :-)
2015. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyértem hogy még ez az eggy mellett is néha ki vagyok akadva mert olyanokat produkál,de aztmondják nincs 2 egyforma,meg jo lenne ha nem lenne nagy a korkülömbség közöttük.
2015. máj. 21. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány olyan van, akinek 14,15,16, 17 stb... hónap van a babák között és ők is normálisak. :)

Mondjuk én nem tudok azonosulni vele, mert nekem is van egy 10 hónaposom és még most nagyon nem szeretnék. Olyan nagyon nem, hogy van, hogy ezzel álmodok, hogy terhes vagyok és úgy ébredek fel, hogy de jó, hogy csak álom volt. Valószínű azért mert nulla segítségem van, a férjem reggeltől estig és estétől reggelig dolgozik és az én csöppem is nagyon eleven, hogy enyhén fogalmazzak. :)

2015. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D 2 köszönöm a tanácsot.. Tényleg ugy irtam,most olvasom :D
2015. máj. 21. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális??? :D

Az én kisfiam is 9 hónapos, és én is szeretnék újra babát, akár már most ha most jönne össze.

2015. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak ugy van ez az érzés..megmagyarázni nemtudom honnan jön,csak érzem hogy szeretnék és kész.
2015. máj. 21. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így érzem már egy ideje, 10 hónapos a babám. Én sem értem miért van ez. Én is mindig kis korkülönbséget szerettem volna, de azért még várunk kicsit. Igaz a párom még nem akar tesót. Én úgy terveztem,hogy majd ha 1,5 éves lesz a fiam, akkor kezdünk neki a próbálkozásnak. :)De ugye ember tervez....
2015. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb minden 2. ember így érez, sőt cselekszik is ennek érdekében. úgyhogy szerintem normális.
2015. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.:)

Sőt.. Nekem 5 hónapos múlt a kislányom és én is azt érzem amit te:)

Szeretném újra átélni a szülést "pedig piszok nehéz,hosszú és fárasztó volt" A várandóságot stb:)


Mi azért még nem próbálkozunk mert nagyon pici így is a leány,de tényleg ha megtudnám,hogy újra babás vagyok nagyon örülnénk neki:) Most már legalább sokkal tudatosabban tudnám végig csinálni:)

2015. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!