Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furcsa vagy normális, hogy...

Dominiii kérdése:

Furcsa vagy normális, hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés
nagyon sok baba van körülöttem akikkel foglalkozok néha. Nagyon szererjük egymást a párommal. Szeretjük a gyerekeket és a babákat, de nagyon fiatalok vagyunk. Elméleti síkon, furcsa ha szeretnék kisbabát.(persze nem tetlegességig szeretnék, csak jó lenne)

2015. máj. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális az is, ha valaki fiatalon gyereket akar, és az is normális, ha valaki még nagyon nem akarja.

Az pedig végképp normális, hogy akarod, de belátod még túl fiatal vagy, és vársz. Én is így voltam. Szívesen szültem volna korábban, de megvártam, amíg nagyjából minden körülmény adott a gyerekvállaláshoz (nem kacsalábon forgó palotára gondolok, csak arra, hogy meglegyenek a megfelelő körülmények érzelmileg és anyagilag is).

2015. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hisz nő vagy, stabil párkapcsolatban (mint írod).

És az nagyon okos dolog, hogy felismered, még nincs itt az idő.

2015. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég fiatal vagyok, hozzá. Csak így elméleti síkon gondkoztam :) de köszönöm
2015. máj. 21. 03:05
 4/5 anonim válasza:
Ha megkérdezhetem mennyi idősek vagytok :) Amúgy teljesen normális.
2015. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 es 18. Persze nem tevolegesen szeretnenk, sot figyelunk is hogy ne legyen. Csak pl ha mondjuk 10evvel elobb lennenk nagyon orulnenk neki
2015. jún. 12. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!