Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hasznalhatnam fel a...

Hogyan hasznalhatnam fel a tapszert?

Figyelt kérdés
A baba szuletese kornyeken vettuk, par honap mulva le fog jarni. Anyatejes tovabbra is, igy nem kell, viszont szeretnem valamilyen formaban felhasznalni. Van valami otletetek?
2015. máj. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

főzzél vízben grízt vagy rizst, jó sűrűre, majd ha kihűlt, öntsd fel tápszerrel. vagy hígra, és akkor csak a tápszerport kell belekeverni (sűríted úgy). ha idősebb már akkor ízesítheted is. ezt 4 hónapos kortól adhatod, gyümiket meg gondolom tudod, a táblázat szerint :)


krumplipürébe is teheted meg az összes olyan főzelékbe amibe tej kéne vagy jó bele, esetleg habarás (krumpli, borsó...) vagy levesekbe ha eszik már olyanokat tehetsz. csak arra figyelj, hogy minden szobahőmérsékletű legyen mikor beleteszed a tápit! :)

2015. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hozzátáplálásnál használható sűrítésre főzésnél

vagy gyümölcspépek készítésére

vagy túl sűrűre sikerült dolgok hígítására

2015. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Add el.

Én sosem főztem vele.

Csak a spenóthoz kevertem langyosan.

2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van rászoruló család, akinek odaadhatod.
2015. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk, es olyan marka, ami itt nincs (Magyarorszagon vettem), raadasul doboz nelkul, szoval ketlem, hogy barki elfogadna, megvenni meg plane nem. Koszonom a hasznos tanacsokat, varom a tovabbi tippeket :)
2015. máj. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!