Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszály az 1 éves lányomnak...

Muszály az 1 éves lányomnak tápszert ennie?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jön fölül a szemfoga és 4 napja alig akarja megenni a tápszert viszont amit főzök neki azt megeszi. Beszéltem a gyerekorvossal és mondta hogy lehet át kéne térni a tejitalra,de tejfehérje allergiás volt a lányom ezért kellett neki pepti tápszert ennie. Adtunk már neki próba képpen túrórudit és nem lett semmi baja tőle már többször is kapott. Lehet kinőtte ezt az allergiát.Most nem tudom kaphat e tejitalt, szerintetek? Melyik a táplálóbb? Sajnos nem egy nagy étvágyú és nem is duci gyerek.


2015. máj. 12. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáJ!
2015. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy turmixolsz bele egy fél banánt, az enyém úgy megitta egy darabig még, aztán egy éves kortól kecsketejet adtam neki. Tejtermékre szükség van a kalcium miatt, valamilyen formában adni kell neki.
2015. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Muszájnak nem muszáj de ajánlott.

Bele rakhatod gyümölcsbe is ha nem hiányolja reggel este.Nálunk csak a tejital jött be bár a lányom "csak" atópiás volt, de elmúlt és tejitaltól se jött elő, azt most nagyon szereti.

2015. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindenhogy probaltam neki adni de sehogy nem kellett. Megyunk a dokihoz es kerek tejital,hatha bevalik.
2015. máj. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!