Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg, ha 1 éves...

Hogyan oldjam meg, ha 1 éves gyerekemmel éjszaka szeretnék utazni?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul,hogy mikor tegyem be az autóba,kicsit félek töle,de mivel 5 óra az út,nem birna annyit végigülni.Szóval ha este 9kor szokott aludni,akkor 9 kor tegyem be az autóba,induljunk el,és éjjel 3 kor mikor odaérünk vegyem ki(nyilván akkor felébred)majd vigyem be,és próbáljam meg megint elaltatni?Azért kérdezem,mert kiváncsi vagyok,mások ezt hogyan csinálják.Nappal nem lehet vele ennyit utazni,fél óránál tovább nem ül az autóban.
2015. máj. 22. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en mar csinaltam igy. nem volt jo. igaz, hogy a kocsuban vegig aludt, de mikor megerkeztunk felkelt es idegen volt neki a hely. azt se tudta hol van. kb 2oramba telt mire vissza tudtam altatni...
2015. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én így nem utaztam a babámmal még, de az tény, hogy amikor két órát utazunk a nagyihoz, nappal, abból csak egy órát alszik, a maradékot végig nyüglődi.

Tehát igen, én úgy csinálnám ahogy írod. Amikor már jó fáradt, akkor tenném be, és éjjel mikor megérkeztek, úgyis tök kóma lesz, szerintem elég hamar visszatudod majd altatni, főleg ha adsz neki valami nyugtatót (anyatejet, vagy tápszert). Nem hinném, hogy 5 óra alvás elég neki a kukorékoláshoz..vagy maximum úgy felpörög az izgalomtól, hogy egy fél órát, órát ébren lesz, de aztán úgyis kidől..

Csak arra figyelj nagyon, hogy te aludd ki akkor magad előtte levő nap, apa vigyázzon rá, nehogy elaludj a volánnál (vagy apa aludja ki magát ha ő fog vezetni)

2015. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves 1.válaszoló pont ettöl félek én is ....de akkor hogyan utazol gyerekkel?
2015. máj. 22. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
mikor pici volt, 8-9 hónapos akkor lefele délutáni alvás időben mentünk, akkor ébren volt, majd aludt egy nagyot és ébredés után már csak kicsit kellett kibírnia (megálltunk, megetettem...). visszafelé késő este indultunk haza, úgy sem volt semmi, bekevertem egy adag tápszert, azt megitta majd bealudt, mikor megérkeztünk felébredt, kicsit kinyújtózott és aludt is tovább reggelig :)
2015. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy éves volt, mikor Görögországba mentünk. Este indultunk, el is aludt, éjszaka viszont zokogva kelt, alig tudtam megnyugtatni. Kapott viburcol kúpot, az segített. Hazafelé reggel indultunk, aranyos volt, vidám, nyugodt. Evett, aludt, játszott felváltva. Idén két éves lesz, ismét Görögország. Izgalmas lesz.:)
2015. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elso vagyok. a delutani alvasra tesszuk mostanaban a hosszabb utazasokat. 3 oras utnal messzebbre nem megyunk. ebbol 2,5 alszik, a fel orat pedig mar kibirja. amugy mi vettunk neki a kocsiba dvd lejatszot, a meset is elnezi egy darabig.
2015. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6os dvd lejátszó jó ötlet meg tudnád mondani hol lehet ilyet beszerezni?Amugy tableten nézi a kocsiban?
2015. máj. 22. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan 1 éves múlt a lánykám, amikor anyóséknál voltunk, ami 300 km, de este haza kellett indulnunk egy fontos dolog miatt.

Megfürdettem időben, ahogy szoktam, aztán be az autóba, és indulás haza. El is aludt azonnal. Itthon kivettem, bevittem az ágyába. Megébredt, de vissza lehetett altatni. Annyi, hogy utána nyugtalanabbul aludt, mint máskor, de más gond nem volt vele.

2015. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez csak egy példa, itt nagyon drága, mi is használtan vettük. szerintem nézz szét valahol jófogáson, ilyesmi.

2015. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó hogy utánanéztél és belinkelted.én már találtam is jófogáson de kicsit félek hogy mi van ha nem müködik és átvágnak.De inkább megpróbálom használtan mert amugy horror drága.Köszi mégegyszer
2015. máj. 23. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!