Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy nappal...

Miért van az hogy nappal nincs energiám a babához, éjszaka meg mikor alszik meg vagyok hatódva és csak ölelném, szeretgetném egyfolytában?

Figyelt kérdés

mindig ilyenkor döbbenek rá, hogy de gyorsan felnőnek, minden pillanatot ki kell élveni, hogy babázhatok, hogy mekkora kincs szuszog itt mellettem csendesen és milyen tündér és csupa jószív, hogy mi mindent jelent egy mosolya is. legszívesebben mellette aludnék és nézném egész éjszaka.


de nappal...azzal kezdődik hogy alig látok ki a fejemből, megyek a reggelit csinálni, amíg eszik annak örülök hogy de jó, tudok félkómásan kávézni és magamhoz térni.

átgondolom a gondokat amiket intézni kell(nem stimmel a telefonszámla, banki, anyagi nyavaják, NAV, újabban az oltónyag szállításának kérdése visz a sírba, és mindig van valami, amin aggódhatok minden napra, mert nem a sinen van)indulás intézkedni, neki levegőzés, van hogy parkban etetem, mert nem végzek.

közben vásárlás hol ez kell hol az.

meg a háztartás. stb

egésznap fáradtnak érzem magam, mindig megfogadom ha elalszik ebéd után én is vele alszom, ehelyett minden mást csinálok csak nem pihenek.

itthon nincs is erőm fejlesztőt játszani, meg azok után nézni, hanem csak úgy spontán ami alakul és öröm.örülök ha az izomlazító tornáit becsülettel elvégzem.


fürdetés előtt már kávé kell és arra gondolok már szinte csak, de jó, mindjárt alszunk.


leteszem és úgy érzem hiányzik a babám. és egésznap hiányzott.


2015. máj. 13. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Túl sok mindent vállaltál magadra, kimerült vagy. Egyedül neveled? Vagy miért neked kell a dolgokat intézni? Egy baba épp elég elfoglaltságot jelent önmagában, nem kellene rohangálással tetézni. Inkább élvezd ki az időt, amit vele tölthetsz, tényleg hamar felnő. Az ügyintézést meg hagyd a pasidra. :)
2015. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanigy vagyok csak nekem még ott a kert. a ferjem 10 orat dolgozik, 2 orat utazik...szep is lenne ha ot zavarnam postara....azert van ez mer nappal be vagy feszulve sok a dolog, aztan ejjel lenyugszol, az idegeid kisimulnak es van idod azon agyalni milyen szep is az anyasag...:) mondanek en ilyen kozhelyeket, hogy a lakas legyen erted es ne e a lakasert meg hogy.gyorsan felnonek es inkabb vele torodj mint a porszivoval...de hat mi nõk vagyunk, nem yudunk csak ugy lefekudni pihenni mig nincs rend korulottunk :) ismerem amirol beszelsz, kronikus idohiannyal kuzdok en is, a ferjem jol keres igy lassan eljtottunk arra a szintre hogy nekunk a szabadido tobbet er mibt a penz. csak ritkan jutunk hozza sajnos :(
2015. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


igen egyedül vagyok vele, de ahogy megannyi más anya is


néha azért elnézem, hogy más anyukák olyan komótosan sétálnak a babakocsival, én meg előzöm a járókelőket...


olyan rossz ez így

2015. máj. 13. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Probald meg betartani az ígéreted, hogy amikor alszik te is alszol.

Nekem beválik es utana sokkal tobb energiám van a babamra is es a rendrakasra is

2015. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, akár én is irhattam volna:)

Most alszik és természetesen hiányzik:)

De egész nap csak intézkedem, semmit nem tudok befejezni, úgy érzem szét vagyok esve.

Bocs, hogy ezt irom, de kicsit megnyugtatott, hogy nem vagyok ezzel egyedül:)

2015. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!