Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hó körüli gyereked hány cm?

14 hó körüli gyereked hány cm?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 22:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerintetek ne aggódjak?nem lehet hogy nem eszik semmi zöldséget(nem szereti pedig minden nap próbálom)és talán vitaminhiányos és nem nönek ugy a csontjai?
2015. máj. 23. 11:49
 12/17 anonim ***** válasza:

az lehet viszont, én babám meg a gyümölcsöket nem eszi, de adom is a c vitamin cseppet.


talán nálatok is megoldás lenne vaamennyire, hogy kevés százalékban, hogy ne legyen intenzív az íze, de belekeverni valamibe.

nálunk pl a gyümölcspépet eszi, azt a mesterséges port és abba belecsempészek egy pici gyümölcsöt, óvatosnak kell vele lenni, mert különben megérzi az ízét és elutasítja, pedig reménykedtem az üvegesben pl van olyan, hogy őszibarackos pulyka, sajna pénzkidobás volt.


nagyon javaslom a spárgát, finom, édes, párold csak és magyar áru, szezonja van.



amúgy tápszert kap még? abban sok a vitamin.

2015. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém babakorától kezdve utálja a zöldsègeket, gyümölcsöket. Anyukája nagyon komolyan küzdött a táplàlásával... vajas kenyéren nőtt fel a gyerek. Most 13 éves és 179 cm és még fog nőni... Úgyhogy a növekedés nem a zöldségektől függ.

De valami vitamint adhatsz azért neki.

2015. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as nagyon megnyugtattál most.Amugy kap vitaminokat.Köszi mégegyszer.
2015. máj. 23. 13:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a felfújtakat azokba belesütni a zöldségeket.Nekem is így eszi meg a spenótot, céklát pedig nem válogatós
2015. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kislányom 14 hónapos lesz, 73cm és 10,5 kiló. És nagyon jó evő. Zöldség, gyümölcs, hús a fő tápláléka.

Nem ezen múlik...

2015. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
oh köszi 16-os.akkor tényleg semmi gond....azért furcsálltam egyébként mert én és a férjem magasak vagyunk.
2015. máj. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!