Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves, folyamatosan üvölt...

1.5 éves, folyamatosan üvölt mindenért, ha épp nem üvölt, akkor játékokkal zajong. Megőrülök. Komolyan megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kevés segítségem van, az is csak hétvégén. De akkor sincs csend, csak az üvöltés. Nekem erre már nincs türelmem, ott tartok, hogy abbahagyom. Mindent. Az egész kib aszott életem egy nagy üvöltés, és soha semmit nem tudok csiálni. Nem mintha lenne mit, mert oda sem jutok el, hogy terveim legyenek. Csak sírok egész nap. Ki akarok szállni.
2015. máj. 25. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt kicsit túlzás ahogy irod hogy megölöd magad.


1,5 èves gyerekröl van szó.Ne hagyd hogy ö legyen a fönök! Nem kell A kaja próbáld B-t ha az se nem kap semmit.Következõleg megeszi.Ne kinálj 10 fèlèt összezavarod.Játèkot dobálja amelyket dobálja elrakod.Lassan megèrti.Hiszti mèg csak most jön szokj hozzá lesz rosszabb is.Ha az utcán földhöz veri magát mit csinálsz?Ki ugrassz az elsö kocsi elè?Legyetek sokat kint.Egyèbkènt az irásodból úgy tünik mèg mindig nem szoktatok össze.Idö,idö,idö!!!

2015. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Magadnak keress szakembert, aki segít

2. Családi napközi? ahova néha néhány órára le tudod passzolni?

2015. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jol csinálja a gyermek :D Enyém is ilyen volt. Elkezdtétek a hiszti korszakot! Kitartás :D elfog mulni ugy 3 évesen kb. Ha alapbol akaratos is, akkor erősebb a hiszti. Probálj nyugodt maradni. Évaleriana relaxot szedtem, mig meg nem tanultam kezelni a problémát nyugodtan mosolygosan. Az akaratosságát pedig ne törd le!!!!! Maradjon akaratos kitartó! Okosan kell megoanod. 3 évesen, ahogy jött, ugy el is mult. Akaratos kitartó, de mivel remekül kommunikálunk, ezért hiszti nincs. És remek okos kisfiú lett :)
2015. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
A másik. Ne küzdj vele. Ha látja hogy ez bosszant téged, annál inkább csinálja. Ha nyugodt maradsz, rá is ráragad a nyugi. Ha ideges vagy, még keményebb lesz :D
2015. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Neten olvasgass a szeparácios szorongásrol. Mindenféle témában olvasgathatnál. Hamarabb lenyugodnál.
2015. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, változott a dolog? Mikor kb?
2022. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!