Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banánt miért nem ajánlatos...

Banánt miért nem ajánlatos adni 1 éves kor előtt a babának?

Figyelt kérdés
Mi pont ma próbáltuk ki.
2010. máj. 8. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt butaságnak tartom mert az elsők között van amit ehet a baba...
2010. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üveges bébiételek között is van, úgy tudom, hogy már 4 hónapos kortól.
2010. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én Babám tápszeres volt, ezért már korábban elkezdtem a gyümölcsöt adni neki. Az alma és a barack után jött a banán, a védőnő is ezt javasolta. Most 10 hónapos, szinte minden nap kap tízóraira banánt. Imádja, semmi baja nincs tőle. :)
2010. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Keveset lehet, de mértékkel, mert magas a kálium tartalma. Ez felnőttnek jó, mert pl csökkenti a vérnyomást, méregtelenít, koleszterinszintet csökkent, de egy kisbabánál ezek nem feltétlenül pozitívumok. A dokink amúgy azt mondta, hogy 2 naponta kaphat egy banánt a lányom, ekkor közel másfél éves volt.
2010. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mehet a banán. Még nem hallottam olyan babáról akinek gondot okozott volna. Mi nagyon szeretjük. Meggyel pl. kimondottan isteni, ne meg sok mással párosítva is.

7hós anyuci

2010. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi is 4 hós kora óta esszük a banánt, annyit tapasztaltam, hogy jobban megfogja neki a székletet ezért almával keverem. De általában heti egyszer eszünk banánt.
2010. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az új "trend" szerint elősegíti a későbbi szénanátha kialakulást, az apró magjai miatt. Kérlek ne hurrogjatok le, tényleg olvastam valahol, de a védőnőm azt mondta ő nem tud ilyenről, adjam neki nyugodtan.
2010. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6 honapos kora ota eszik a lányom banánt. semmi baja tole
2010. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. máj. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!