Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyja 1 eves gyereked hogy...

Hagyja 1 eves gyereked hogy megmosd a fogait?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Néha ráharap de akkor mondom h nyisd ki és akkor megint engedi kicsit megint ráharap és akkor ezt játszuk amíg megmosom neki.
2015. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szokott lenni néha hiszti közben, de én vagyok az erősebb, ha meg akarom mosni neki, úgyis megmosom :D
2015. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

off megkérdezhetem mivel mossátok neki?



én babám/gyerekem, 1 éves, is gyakran elsírja magát közben

de ha közelítek a fogkefével, magátó nyitja ki a száját újabban és mindig úgy megörülök neki hogy neveti, hogy nevetek, de azért be is csukja cserfesen, de szóval nem rögzül negatív élményként, remélem.

általában gyorsaságra adok, sitty-sutty azt a 8 fogat és hagy meneküljön

2015. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Fogkefével mossuk. Mikor kezdtek kijönni a fogai kapott egyet játszani meg egyet amivel mossuk esténként. Nagyon sokat játszott vele úgyhogy egy kis rossz élmény nem rögzült neki. Most is úgy van h rakok rá fogkrémet és odaadom neki amíg én is fogat mosok, közben ő is csinál vmi mosásfélét, mikor végeztem mosom meg neki is, kicsit engedi ráharap szólok h nyissa ki akkor megint kicsit engedi és így meg amíg nem végzünk. Még egyszer nem volt hiszti miatta. Sőt van h napközben is elkéri és "megmossa".

2015. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
köszi a válaszod :) veszek én is neki olyan markolós babafogkefét játszani, mert nálunk jóformán orrszívós a doog, néha engedi, semmi ellenvetés, de többször pánik :(
2015. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy sszoktattátok meg veleb hogy soha nem sir?Az elején ö játszhatott vele?Mennyi ideig?
2015. máj. 26. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Féléves kora óta van saját amit rág, most egy évesen kapott olyat mint a miénk.Mindig együtt mosunk fogat sztem ez fontos és hagyom h ő is megmossa én fogkefémmel az enyémet így ő is hagyja hogy én megtegyem.Nálunk fésülésnél is ez vált be :)
2015. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2 egyforma mam fogkefét vettem, csak színben különbözik. Tudja h a rózsaszín a játék az ott is van a szobájába a játékok közt, a zöld meg a fürdőbe a mieink mellett. Sokat oda is adtam neki a rózsaszìnt h szokja, tufja h nem bánt, és h jól is esik ahogy piszkálja az ínyét. Este a zölddel is úgy csináljuk ahogy már írtam amíg én megmosom a sajátomat addig hagyom h ő is "mossa" a sajátját, mozgatja ő is össze vissza ahogy látja h én is csinálom, ja és ízes a fogkrém egy picit úgyh az is tetszik neki. Mikor én végeztem elkérem a fogkefét tőle és akkor mosom az övét. Mindig mutatom neki közbe h "á" és akkor csinálja.

Sztem könnyebben fogadják ha van egy amivel meg bármikor játszhat. Lehetőleg egyforma h egyik se legyen durvább vagy ilyesmi.

2015. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!