Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. nem tudok dönteni,...

S. O. S. nem tudok dönteni, melyiket válasszam a két használt babakocsi közül?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek a döntésben, mert nem tudok dűlőre jutni! Tönkrement a babakocsink(tengelytörés)és az ismerősömnek van kettő, azt mondta, hogy válasszak, melyik kell, odaadja, de akkor a másikat eladja.

Szerintetek melyik jobb?

Az egyik Babycare, zártabb, tálcás, van napfénytető, sötétkék-szürke, nagyon fiús, tágas alul a bepakolórész, viszont a műanyag(nem gumi)kereke miatt nehéz sík területen kormányozni, mert folyton elfordulnak a kerekek, egybekormányos, anyaga csúszós, gyereket ki kell kötni, mert elhagynám:)

A másik Baby Cute, masszívabb, régebbi, erős gumikerekekkel, 2ágas kormány, sportosabb jellegű, sötétkék, bohócos díszítés, nem csúszos szövet, viszont elég kopott néhol és a napfénytetője egyik oldalt el van törve, így kicsit érdekes áll, ha leveszem meg ugye nincs ami védje..

Nem tudom melyiket válasszam, mert a lányomnak szerintem mindegy, 15 hónapos, és mindkettőben elvolt.

Ha azt nézem, hogy melyik néz ki jobban, akkor egyértelműen az első, ha a stabilitást és kezelhetőséget a második. Segítsetek, ti melyik mellett döntenétek?


2010. febr. 26. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt választanám, amelyiket könnyebb kezelni. Nincs annál idegesítőbb, mint amikor össze-vissza imbolyog a babakocsi, nem lehet rendesen tolni.
2010. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csakis azt, amit könnyebb irányítani. Volt egy babakocsim, amit ugyanígy nehéz volt irányítani, mint amit írsz az elsőről, én azt le is cseréltem.
2010. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerősöm azt mondta, hogy pl a Tescoban szenvedés volt az elsővel közlekedni, pedig pont ott vették amúgy.
2010. febr. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!