Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó ötlet? Bili téma.23hónap...

Ez jó ötlet? Bili téma.23hónapos a kisfiam semmi jelét nem mutatja, ha bepisilt, vagy bekakilt. Viszont reggel szinte mindig ugyanakkor kakil.

Figyelt kérdés

vicces lesz, de egybe fürdő-wcnk van és reggelente mikor apa kakil, a kisfiunk bennt "játszik".na, és ekkor szokott ő is közbe bekakilni.és itt jön az ötletem.mi lenne ha oda ültetnénk őt is bilire, hogy ott kell kakilni,ahogy apa.

szerintetek?


2010. jún. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem rossz! de vedd le róla a pelust (úgyis meleg van) hagy tapasztalja meg hogy milyen amikor pisil! nálunk ez vált be tavaly ilyenkor, egy idő után rájött hogy ő csinálja a dolgot! nyáron szalada kertbe, de őszre már nem kellett a pelus! most 3éves és tökéletesen szobatiszta
2010. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

most délelött csak bugyiban volt, és be is pisilt.mondtam neki nem baj, ezt kellenne a bilibe.jól csináltam?hogy csináljam?

2010. jún. 17. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

azt én is hallottam, h anyuka tudja mikor "jön" a nagy dolog és akkor zsupsz a bilire, a gyenge pont max az lehet, h nincs kedve kivárni, a fiam egyenlőre még nem győz annyit ülni rajta......

közös wc jó ötlet szerintem, én pl úgy szoktam rávenni a bilizésre, h viccesen én is ráülök, persze ruhában, mosolygunk egy jót és aztán ő is kipróbálja.....apu meg amúgy is nagy példakép!!!

2010. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jól csináltad! nekem még az jött be, hogy olyan 2óránként ráült a bilire és vagy sikerült, vagy nem. kint pedig meglocsltuk a fákat. ha ráérez arra mit szeretnél 1-2hét és szobatiszta! HA MOST NEM SIKERÜL 1-2HÉT ALATT NE ERŐLTESD, PÁR HÉT MÚLVA ISMÉTELJÉTEK! ha kivárod könnyen megy majd, gond nélkül.

nekünk ez jött be.

első voltam

2010. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

ma többszőr ráült, pelus nélkül, tetszik neki.volt hogy ő kérte, de nem sikerült bele semmi.apával kakilást holnap próbáljuk.

2010. jún. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!