Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal mindig ugyanakkor...

Nappal mindig ugyanakkor fekteted le a gyereked aludni?

Figyelt kérdés

Azt tudom h Daniella minidg 1-kor rakja le.


Nálunk nincs ilyen rendszer, akkor alszik amikor álmos.Persze ettől ki vagyok főleg h olyankor sem a saját ágyában hanem a kanapén.Nem is értem miért van ez hisz este 9-től reggel 9-ig tök jól elalszik a saját ágyában minden szó nélkül nappal meg nem hajlandó ott aludni.

18 hónapos


2010. nov. 11. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 8 hósak vagyunk és kb 6hós kora ota reggel 8:20kor vissza alszik délután meg 13orakor!Én állitottam be!Gondolkodtam rajta hogy most már csak egyszer kellene aludnia de nem bir annyit fent lenni!saját ágyában és egyedül alszik el!húúúú de sokáig velem aludt 6 hós kora előtt!
2010. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, na de azért nem percre pontosan :) Nagyjából mindig ebéd után 12-12:30 között alszik el,elvétve 13-kor. Szerencsére nincs vele gond,lefekszünk együtt és ott mellettem pár perc alatt elalszik,utána átrakom a kiságyba. 17 hónapos a kisfiam.
2010. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyekeztem napirendet kialakítani. Most egy éves a babám, és igen, kb. mindig ugyanakkor alszik. Persze nem percre pontosan!!!
2010. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 hónapos kislány

délelőtt 9:30-10:00 körül

délután 15:00-16:00 körül alszik.

"Együtt" állítottuk be :D

2010. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjabol igen. +/- fel ora. D.e. 10.15-10.45 korul. D.u. 15.15.30 korul. Este 19.30 korul, ez inkabb fix, bar ez sem percre pontos. 9 honapos kisfiu.
2010. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is nagyon jól működött a rendszer kb 13 hónapos koráig.Addig ő is minid ugyanakkor a saját ágyában aludt el magától.

Nyár óta nagyon anyás is lett.

2010. nov. 11. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, minden nap pontban délben alszik el.Már 10 hónapos kora óta így van,mióta egyszer alszik napközben.Nem kellett erőltetni,magától alakult így.Reggel fél nyolckor kel,így 11-re már eléggé álmos,így 11 után ebédelünk,majd egy kicsit még játszunk,pelenkacsere és alvás.
2010. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos a napirend miatt,hogy a baba kb. mindig egy időben aludjon.Persze az alvásritmusuk többször is változik,mert nálunk is igy van,az én lányom 20 hós és már csak naponta 1x alszik,nagyon ritkán 2x.Reggel ált. 7-8 körül kel,akkor elvan délelőtt,játszik,de nem hajlandó aludni,csak ha esetleg van v.mi elintéznivaló és vagyunk levegőn,akkor ebéd előtt már elalszik.Különben ebéd után szokott aludni,most 14:00 körül leteszem és alszik.
2010. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!