Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkeztük a 4 hónapos babámnál...

Elkeztük a 4 hónapos babámnál az anyatej mellé az almát kóstoltatni pépesitve de nagyon megfogta a székletét. Ennek így kell lennie vagy milyen gyümit adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem,hogy egyáltalán egy 4 hónapos babát miért kellene mással etetni,mint az anyatej?Butaság!
2010. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ráérsz ezzel addig,míg nem lesz 6 hónapos!!!!Addig csak szopizzon!
2010. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

adj neki barackot almáva akkor nem lesz fgond vagy almát tökkel.

És csak nyugodtan egyen mást is,nagyon gáz amikor egyesek ragaszkodnak ahoz hogy szegény gyerek csak tej fél évig. Csak had egyen már most gyümit,szopi mellett miért ne ehezte? Az én gyerekem 6 hósan csirkecombot evett ma 2 éves még szopis este reggel, sose volt még beteg!

2010. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha van elég tejed, akkor szerintem is szoptass.

Az alma egyébként tényleg fog. EZért szoktak őszibarackot is adni a piciknek vagy őszilevet.

2010. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkozol? Felelőtlen.
2010. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha csak anyatejes a babád, akkor valóban ráérsz még 1-2 hónappal később kóstoltatni.

Ha tápszert is kap, nem csak anyatejet, akkor bizony előfordulhat, hogy az alma ilyet okoz. Egyik babát megfogja, másikat meghajtja. Ez esetben őszibarackkal próbálkozz.

(B)

2010. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

6.5hós a babám és anyatejes,3hete kóstolgatok vele.Nekem 4hósan meg sem fordult a fejembe,hogy adjak neki mást.Örültem,hogy van tejem.Szerintem hagyd a próbálgatásd későbbre.

2010. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért hurrogjátok le szegény kérdezőt???? Nem írta, hogy CSAK anyatejes, és egyébként meg nem ismerjük a körülményeket. Még mielőtt megbántotok valakit, lehet kérdezni is ám tőle, hogy miért szeretne kóstoltatni, nem??!!! Nem kell rögtön átharapni a torkát!
2010. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Én is adok gyümi a kislányomnak, 4 és fél hónapos és ő is még szopizik 2/3 arányban, 1/3 tápszer kiegészítést kap. Az orvosunk utasítására kezdtük el, jövő hónapban meg elkezdjük a zöldségeket. Ő két kaja között kapja egyenlőre desszertnek. Igen megfogja az alma a hasat, ezért én soha nem adok almát magában. Először pár kanál alma, aztán pár kanál őszi és ha megvan a kóstoltatás, akkor mehet az alma őszi keverék. Mindig adjál az almához egy széklet puhítót plusszban. Ha már ott tartotok mehet majd a szilva is, a sütőtök, stb, ezek mind lágyítók.

Amúgy nem értem, hogy miért kell lehurrogni valakit aki kérdez. Tipikus magyar mentalitás. Ha valaki nem tud érdemi választ adni, nem kell hozzászólni a témához. Amúgy mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy jónak látja.

Lehet lepontozni!

2010. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. sőt nálunk az összes többi amit nyersen adtam megfogta, add inkább picit párolva. elég éppen egy kicsit átmelegedni a gyümölcsnek és már nem lesz gond.

A cseszegetésekkel ne törődj, örülj amíg van tejed és kész. Elképedek, hogy egyesek gyerekbántalmazásként kezelik a hozzátáplálás megkezdését.

2010. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!