Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetem a székrekedés...

Mivel segíthetem a székrekedéses fél éves tápszeres babámat?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon szenvedett,többször próbált kakilni,olyankor sugárban jött a száján az étel,de alul szinte semmi.Hőmérőztünk,kicsit segített neki,de még mindig nagyon erőlködik.

Ebédre főzeléket szokott tízóraira gyümölcsöt.Este tejpépet,a többi tápszer.Tegnapról maradt müzlis gyümölcs és barackos husi,odaadhatom neki?


2015. máj. 28. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak mindig a sütőtök volt a tuti, attól mindig sikerült kakilnia.
2015. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamillateát is adhatsz neki pici cukorral,nekünk az mindig segít,de egy pár kiskanál narancslé is csodákra képes.Mi ezeket alkalmazzuk éx mindig beválnak :)
2015. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. nálunk a sütötök a tuti. :) imádja a fiam. 2-3 napja minden nap kapott alig fél banánt, nah ettől tegnap reggel egy elég kemény adagot produkált. tegnap kb evőkanálnyi darab sütötököt adtam neki 2-3x-ra étkezések után egy kicsit, ma reggelre minden okés volt :) vagy nálunk még a 7 gabonás pép szokott segíteni. ha adtál már neki glutént. tele van rosttal, általában tízóraira adom neki joghurttal-gyümölccsel. nem olyan hatásos mint a sütötök, de ezt szinte minden nap kap így szinten tartja a pocakját :) én ezt a kettőt tudom ajánlani.
2015. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!