Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő honnan szagolja ki,...

A védőnő honnan szagolja ki, hogy mikor megy haza kismama a babával a kórházból, ha az direkt nem szólt neki, hogy mennek haza?

Figyelt kérdés
Ez engem is nagyon érdekelne, de unokatestvéremmel történt meg az eset akinél miután hazaértek rögtön ott termett a védőnő..............Direkt mondták, hogy nem szólnak nekik, hogy legyen egy kis nyugtuk tőle, mert végig idegesítette szegénykémet a terhesség alatt. Ráadásul nekem is ugyanaz a perszóna lenne.
2015. máj. 29. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházból hivatalból értesítették a védőnőt, hogy megyünk haza. Az időpontot pedig gondolom tapasztalat alapján tudják.
2015. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pffff
2015. máj. 29. 09:54
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
hivatalból értesítik a védőnőt. mellesleg nekem például nagyon jól esett, hogy a 40 fokba, 10 nap tej láz után, a 2 órás szoptatási etapok között nem nekem kell áttolnom az újszülöttet a rekkenő hőségbe, hanem ő jött ki, elhozta a szükséges recepteket, megnézte minden rendben van e a babával meg segített nekem a mellgyulladás ügyében...a szemét némber.
2015. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

tényleg felháborító, hogy elvégzi a dolgát! Mit képzel magáról ez a nőszemély ?? :D

Istenem, az a fél óra lesz a legkisebb gondod amit ő ott tölt..

2015. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na mindegy, unokatesóm már belém nevelte, hogy utálni kell őt, így én is negatívan állok hozzá. Nem is értem, hogyha az embernek van egy jó nőgyógyásza és egy jó gyerekorvosa, akkor mi szükség van még a védőnő tanácsaira.
2015. máj. 29. 10:14
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Le lehet mondani a védőnői szolgálatot, és akkor a gyerekvédelmisek néznek rátok szintén hivatalból. Még jobb lesz. :-)
2015. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mondjuk le, pont ezért. Inkább eltűrjük csak ez a fontoskodás már kiakasztó, de inkább nem kezdem el mesélni...........
2015. máj. 29. 10:16
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Megint egy zsigeri gyűlölet a védőnő ellen. Süt a kérdés minden szavából.
2015. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Az a jó hogy te még nem is ismered de már utálod. Tipikus hü.lye kis pi.csa
2015. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan vedonom, akitol a hajam egnek allt. Nagyon idegesitett. Koltoztunk, most masik van. Ez egeszen mas, tok normalis, semmi bajom vele. Szoval ahogy irtak, ismeretlenul ne utald, csak, mert rokon utalja.

Amugy en mindid felhivtam, hogy mikor jovunk haza.

2015. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!