Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok miket csinált 8,5...

Ti babátok miket csinált 8,5 hónaposan?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapja mászott, állt. Pontosan mire gondolsz?
2015. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát 8.5 hósan már forgott-kúszott-mászott-felállt-kapaszkodva léőegetett-egyedül ült. ezeket kb 7-7.5 hósan tudta. most 9.5 hós, azóta se csinált újat, inkább az apróságokra koncentrál/unk.
2015. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Főleg a mozgásfejlődésre, hú, ő még csak most kezdett el kúszni és még nem ül. Csak kiváncsiság. Akkor lehet picit le vagyunk maradva?
2015. máj. 29. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

8,5 hónaposan a lányunk csak forogni tudott mindkét irányba. 9 hónaposan kezdett kúszni, 10 hónaposan mászni, utána ült fel, 11 hónaposan felállt kapaszkodva és lépegetett is. Járni 15 hónaposan kezdett. Most 3 éves, teljesen egészséges.

Nincs lemaradva a babád. Kúszni 9 hónapos korig, mászni 11 hónapos korig, felállni és kapaszkodva lépegetni 12 hónapos korig, járni 18 hónapos korig kell.

2015. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kúszni tanult meg gagyorászott. semmi mást :)
2015. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok. mi "megijedtünk" mikor beindult a fejlődés a fiúnknál. 4.5 hósan fordult hasról hátra először. azt 7.5 hósan az egyedül üléssel zárta a sort. tehát hogy ezalatt a 3 hónap alatt csak kapkodtuk a fejünket. most az ágyról tolatás van a középpontba, fejjel ügyesen le tudna már menni. akkor a játékok pakolása. a kéremre-tessékre is hallgat. tehát most pihizünk.
2015. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk kb. 4 hónapos korától beindult a fogzás és sokat szenvedett vele mára viszont van már 6 foga. Talán ettől is lehet, hogy még csak most kezdett el kúszni? Szegénynek szinte egyszerre bújtak ki, egy-egy hét eltéréssel. Remélem akkor most már beindul a mozgásfejlődés is :))) Szeretnék már utána szaladgálni :)))))
2015. máj. 29. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
:) én is így voltam vele. de azt mikor 5perces teregetésből lesz fél órás, mert két felé szaladok, vagy a fiam kapaszkodik a ruhákba...stb. nagyon izgalmas és csodás hogy kis eleven de agyilag fárasztó is hogy egyszerre 5felé figyelek :)
2015. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a fogzásnak lenne köze a mozgásfejlődéshez..legalább is az én babám tuti, hogy azt a 9 hónapot, amit nem a kúszás elsajátításával töltött :)) azt az időt nem a fogzásra különítette el, ugyan is 11 hós és még egy darab foga sincs :)
2015. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezd el összehasonlítgatni más gyerkőcökkel, mert egy idő után megzizzensz :D Nekem kettő gyerekem van, tök másképp fejlődtek. A nagyobbik ha jól emlékszem 8 hónaposan még csak kúszott, 10 hónaposan mászott és majdnem 13 hónaposan indult el. Ehhez képest a kicsi, 6 hósan már állt, 10 hónaposan már kapaszkodás nélkül járt. Akkora a szórás ebben a korban köztük, hogy csak na :) még tesók között is.
2015. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!