Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idősen aludt...

Babátok mennyi idősen aludt éjszaka egyhuzamban 5-6 órát? És mikor aludta át az éjszakát teljesen?

Figyelt kérdés
A babám most 5 hetes és éjszaka az esetek felèben 2 óránként, a másik felében 3 óránként kel fel szopizni. Mondjuk ilyenkor nem eszik sokat, legalábbis nappal többet eszik. Szülés óta nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban (illetve 3-4x 3,5 órát sikerült) és már nagyon várom mikor tudok pihenni.
2015. máj. 30. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hetesen kezdte. Elaludt fél 8 körül és 5-6 körül ébred enni de aztán alszik még 7- fél 8ig. Előtte 2 óránként kelt majd 3. Aztán csak 2 körül kelt fel. Igaz nappal csak 2-szer alszik 20 percet és egyszer másfél órát jó esetben.
2015. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2 hós korától 4 hós koráig átaludta. azóta talán rosszabb mint előtte volt. jön a fogzás, a szeparációs félelem. egy éves, fél éve nem aludtam.. az elején könnyebb volt!
2015. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nagyrészt akik eddig válaszoltak nagyon úgy tűnik, hogy mind pici babákról írtatok.. ez még változhat :). 1-2-3 éves gyerekek szüleitől érdekes inkább ez, mert az szép, h most 10 hetesen alszanak a babáitok, de azért a világ változik.. :)
2015. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hétben nagyjából kelt 3 óránként szopizni, majd kétszer (este 8-9 között elaludt, majd szopi 1-2 között, illetve 4-5 között, reggel pedig ébredés 7 környékén). 8 hetes korától már csak hajnalban kelt, kb. 4,5 hónaposan pedig elkezdte átaludni az éjszakát (persze ott azért volt pár hét átmenet). Most 10 hónaposon legkésőbb fél 9 körül alszik átlagosan reggel 8-ig.
2015. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hetes kora óta alszik éjjel most lesz három éves és most is alszik.:)

Kislányom 11 hetes 6 hetes kora óta alszik éjjel. Remélem nálam is így marad.:)

2015. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10 honapos a babam es 2-3 orankent kel :)
2015. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13: Akkor válaszolok én is az 1 éves kislányommal....6 hetes kora óta átalussza az éjszakát..Nem volt szeparációs szorongás, fogzás miatti ereszd el a hajamat sem...Nem kell itt paráztatni az friss anyukákat, hogy hiába alszik a gyerek, mert majd ekkor meg akkor nem fog....Nekem mindig ezt magyarázta pár ismerősöm és már nagyon idegesítő volt, nem mellesleg nem lett igazuk!
2015. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát,egy éves elmúlt és eddig összesen 7 éjjelt aludt át.Én azt számolom átaludt éjszakának,amikor nem kel fel sem inni,sem büfizni(nálunk erre is sírva ébredt egy óra kitartó büfiztetés után is) és meg se nyikkan szó szerint.Szóval eddig 7.

Én amit ebből egyben tudtam aludni az 0,mert hozzá vagyok szokva,hogy felkel és menni kell.Általában 8 körl fekszik le,akkor már álmos.Kel éjfél-2-3-5 körül és reggel max 7ig "alszik".

Szeptemberben mennem kellene vissza dolgozni;jó lesz 4-5 óra alvással...

2015. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1 gyerekem 4hetes koráig kelt 2x éjaka, utána 3hós koráig egyszer, az hajnali 5óra körül volt, ugyhogy ekkor már jókat lehetett alduni mellette. 3-4hós korára átállt a reggel 6órás kelésres és fél évesen már reggel 8ig aludt.

2. gyerekem születésétől csak 1x kelt éjszaka és 4hetesen már reggel 6-7 között ébredt. Így is maradt szersencsére, nagyon jó alvó gyerek volt- a mai napig az.

3. gyerek dettó mint a második. Ahogy hazahoztuk talán 1 alkalom volt, hogy 2x felkelt enni, és 4-5hetes korától reggel 7körülig aludt.

Nagy mákom van a 3gyerekkel, mert nem tudom mi az az éjszakázás mellettük. Több ismerősömnek is sokszor ébredős gyerekei voltak, sőt tesómnak is a kicsije már másfél éves és még mindig nagyon rosszul alszik.

Majd kinövik... Remélem gyorsan eljön nálatok is az idő, hogy többet tudsz te is pihenni.

2015. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

13-mas: fiam 5 hetes korától alussza át az éjszakát. 1 éves múlt és még mindig átalussza. egyszer volt amikor nem, amikor szegény nagyon náthás volt, nem kapott az orrán levegőt akármennyit szívtam, na akkor pár napig nem.

napközben is nagyon jókat alszik. ezt tuti tőlem örökölte, bennem is mormota vér folyik :D

2015. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!