Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 6,5 hónaposan...

Gnézsu kérdése:

Miért csak 6,5 hónaposan fedezte fel a kezeit?

Figyelt kérdés
Babám tegnap óta folyamatosan nézi a kezeit, a védőnő szerint ezt 3 hónaposan kellett volna... ez miért lehet, hogy ő csak most tart itt?

#6 hónapos baba #fedezte fel a kezeit
2015. jún. 1. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy fejlődik ahogyan az átlag gyerek. Ezt talán a védőnővel, gyerekorvossal kellene megbeszélni.
2015. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
mert egy retardált lesz belőle. ha nem is szellemi fogyatékos, de meglehetősen buta felnőtt lesz. nem sokan fogják szeretni. én a helyedben elkezdenék vele foglalkozni, hogy ki tudd hozni belőle a maximumot, és akkor talán lehet belőle átlagos ember.
2015. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, en is pont ezt erzem...
2015. jún. 3. 03:02
 4/5 aronog ***** válasza:

A fenti válaszolónak üzenem, hogy sajnálom szegényt, mert az ő anyukája aztán tényleg el lehet keseredve, hogy egy ilyet szült erre a világra.

A kérdésre pedig nem tudok szakértőként válaszolni, de az simán lehet, hogy már három hónaposan felfedezte, de most valamiért megint érdekes lett számára. Sok szülő észre sem veszi, hogy egyáltalán létezik ez a kézfelfedezős dolog. Sőt, talán unatkozik néha és olyankor ezzel szórakoztatja magát. Ha visszamosolyog, érdekli a külvilág, én nem aggódnék ezen.

2015. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) igen, korabban, sot meg most is elegge kotottek az izmai - jarunk Deveny - tornara - es konkretan az arca ele s tudta emelni par honapja neg a kezet. Aztan egyik este nagy szemekkel es tatott szajjal nezte 10 percig :)) igazabol nem aggodtam, csak erdekelt a dolog, mert tenyleg joval korabbi fejlodes ez naluk :)
2015. jún. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!