Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benett névről mi a véleményetek?

Benett névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemsokára testvérem lesz,de még nem tudjuk,hogy fiú vagy lány.Ha kislány lesz biztos,hogy Flóra lesz,de fiú nevet még nem találtuk ki,én a Benett-re gondoltam(tudom,hogy nem én döntöm el,de a kislány név is az én ötletem volt és mindenkinek nagyon tetszett:)),de mindenki borzalmasnak találta,nem csak otthon,de még a barátaim is.

Tényleg ilyen szörnyű név?

15/L



2015. jún. 1. 20:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem külföldről "magyarba átlopott" név, tiszta szégyen, a Brájen és társaival együtt.
2015. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

17-es vagyok! Mint mondtam, nem vagyunk egyformák, kinek mi ugrik be a nevekről! Ízlésről h.lyeség vitatkozni, és ezért sem érdekelt soha mások véleménye. Az meg, hogy ki hány Benettet ismer igen relatív...én konkrétan egyet! :)

Az én fiamnak a vezetékneve is egyedi, szóval ha lenne is más Benett, ő akkor is különleges! :) A Noelt ha kimondom mintha konkrétan hányingerem lenne, és én azt tartom borzasztónak!

2015. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor S.B. elnevezte így a gyereket, akkor is mondtam, hogy jé, mi d a három másik a lányom ovijába járt. Pedig a lány 18 múlt tavasszal. Nem ritka név ez...
2015. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
22-es, igazad, van, nevekről vitatkozni mindig meddő vita. Te a Noeltől kapsz hányingert, én a Benettől, más például az Istvántól. Ezért jó, hogy mindenki azt a nevet adhatja a gyerekének amit ő szeretne. :-)
2015. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

de azért vannak olyan nevek, amit a köz elfogad és nem vált ki ellenérzéseket.

pl én az Arnoldról kérdeztem véleményt, szinte bele sem tudtak kötni azon kívül, hogy erős ember jut általában eszükbe

2015. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. :))
2015. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
a kisfiam csoportjába 3 Benett is van. Szóval szerintem igenis gyakori.... és nekem sem tetszik.
2015. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!