Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benett névről mi a véleményetek?

Benett névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemsokára testvérem lesz,de még nem tudjuk,hogy fiú vagy lány.Ha kislány lesz biztos,hogy Flóra lesz,de fiú nevet még nem találtuk ki,én a Benett-re gondoltam(tudom,hogy nem én döntöm el,de a kislány név is az én ötletem volt és mindenkinek nagyon tetszett:)),de mindenki borzalmasnak találta,nem csak otthon,de még a barátaim is.

Tényleg ilyen szörnyű név?

15/L



2015. jún. 1. 20:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Mindenkinek ment a zöld:)Egyébként nem tudtam,hogy így hívják a Sebestyén Balázs fiát,azt sem tudtam,hogy van fia:D Egyszerűen csak ez tetszett az utónév könyvben:)
2015. jún. 1. 21:01
 12/27 anonim ***** válasza:
34%

2 éves fiamat így hívják. Tudom, hogy megosztó ez a név, van akinek nagyon tetszik van aki ki nem állhatja. Én nem tudtam, hogy a Balázsnak így hívják a kisfiát, mi egyszerűen csak átnéztük a neveket és a férjemmel azonnal a Benettet mondtuk. Nekem a régi nevektől áll fel a szőr a hátamon...

Amúgy adnék egy tanácsot, nagy ívben le kell sz.rni mások véleményét ha amúgy nektek ez tetszik. Azért mert a szomszédnak nem tetszik még hívhatjátok így. :)

Amúgy nem annyira gyakori név mint ahogy itt mondják, én már évek óta nézem a neves listát hogy melyik név hányadik helyen van, tehát mennyire gyakori nevek és a Benett még az első 10-ben sincs benne.

2015. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon nem tetszik. én a hagyományosabb neveket szeretem. persze mindenki nevezze el a gyerekét ahogy akarja, ha neki a Benett tetszik legyen az. Csak nekem mér túl divatnév lett.
2015. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik. A Flóra viszont szép.
2015. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
12-es,csak nekem tetszik,anyunak és a nevelő apukámnak kicsit sem:D De amennyire vártuk/vártam nekem mindegy,hogy hogy fogják hívni,csak ne legyen semmi baja:)De persze,ha nekik tetszene,nem érdekelne minket,hogy másoknak tetszik-e:)
2015. jún. 1. 21:19
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, semmiképpen nem adnám a gyerekemnek. Túlságosan divatos, külföldies hangzású, elcsépelt, gyakori név lett az utóbbi néhány évben.
2015. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%

Fiamat így hívják! :) Engem nem érdekelt sem mások véleménye, sem Sebestyén Balázs.

Amiktől nekem van herótom, az az ötezredik Bence/Marci/Olivér...és Ármin/"Selyemfiús"Noel. Ha ezeket nézem (meg persze a Rikárdókat), akkor ezerszer jobb a Benett! Nekünk! :) Aztán persze nem vagyunk egyformák!

2015. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
utolsó, ez kicsit durva volt. nincs Noel nevű ismerősöm, de mivel kevésbé selyemfiúsabb egy Benett? ráadásul az én ovis és bölcsis ismerőseim közül kb 8-9 gyerek is Benett, szerintem semennyivel.
2015. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
bocsánat összekeverte a gép.. tehát mivel selyemfiúsabb név a Noel mint a Benett? Mert szerintem egy kategória a kettő.
2015. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem tetszik egyáltalán. Furcsa, idegen, szörnyű...


Inkább Bercel, Vencel, Vince, Bulcsú, Zétény, Regő, Zénó, Zerind, Bence, Nimród?

2015. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!