Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával álmodtam mit jelent?

Kisbabával álmodtam mit jelent?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan a még nem meg fogant gyerekemről álmodtam. A párom is szerepelt benne. Az álmomban szoptattam a babát. Egyébként egy kisfiúról van szó. Szőkés barna hajú kék szemű pici fiú. Kb 3-4 hónapos lehetett. Ötletek,hogy mit jelenthet?

2015. jún. 2. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom most azt szeretnéd hallani, hogy kisbabát szeretnél és azért van, meg mert felkészültél az anyaságra, stb.

Az álom csupán azoknak a dolgoknak a megjelenése, amivel napközben többet foglalkozol vagy épp nagyon megragad. Nekem is szokott ilyen álmom lenni, és igen, szeretnék is gyereket, de ez nem függ össze. Az agyad nem így működik, és az álmok nem jóslatok.

Ha érdekel, olvass utána a neurológiának :)

2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Girgoy ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szeretnél gyereket. Sok sikert hozzá!
2015. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Egy álom. Ennyi.
2015. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,megy a zöld pacsi mindenkinek! :)

Igen amúgy,nagyon szeretnénk kisbabát. Furcsállom is,mert egész nap alhasi fájdalmam van és a mensesemnek még nem jött el az ideje. Még bőven lenne idő addig. A fájások kb olyanok,mintha megjönne most rögtön. De ezek is olyanok,hogy hol fáj,hol nem érzek semmit!

2015. jún. 2. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyöngytyúkról álmodtam,épp kergettem mert marha éhes voltam. Miért álmodtam ezt? Mit jelent? :)


......

2015. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!