Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőnek milyen naptejet...

Csecsemőnek milyen naptejet ajánlotok? 8 hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
Szőke, kék szem, érzékeny, nagyon fehér bőr. Mielőtt valaki infarktust kapna, nem akarom kitenni a napra, de egy séta, kiruccanás alkalmával óhatatlanul éri a nap. Szeretném megóvni a kis bőrét
2015. jún. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy 8 hónapos nem csecsemő....



Amúgy az ismerősök a dm-est, niveat dicsérik nqgyon.


Én most vmi kék színűt vettem a dm-ben, de nem tudom a nevét. Majd ha hazaérek meglesem.

2015. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van egyes, 1 éves korig csecsemőnek hívják a gyerekeket.


Kérdező: egy éves kor alatt főleg fizikai fényvédőt javasolnak, tehát nem kémiait. A fizikai fényvédő a bőrön marad és elfedi azt (nem túl szép, fehér réteget hagyva), míg a kémiai beszívódik és kémiai reakció útján fejti ki a hatását.

Egyébként a fizikai fényvédők hatóanyaga a titán-dioxid.

2015. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valóban, 1 éves korig csecsemő :)


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jún. 2. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hyppeset vettem. állítólag bio, meg mindenmentes. Abból is a kicsi tubusosat. 1400 ft volt.
2015. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babé spf 50 + én ezt használtam, mert ez fizikai kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz, arcra testre egyaránt használható. Gyógyszertárban kapható.
2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Lidl-ben vettem 50 faktorosat. Szintén 8 hónapos kislány :)
2015. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!