Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek ki a babátokkal...

Mikor mentetek ki a babátokkal először sétálni babakocsi nélkül rövid időre a közelbe, amikor már stabilan ment vagy amikor elkezdett totyogni itthon, de fél kézzel fogva már szépen lehetett vele sétálgatni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
SOsem fogtam a kezét. Akkor mentünk ki, amikor a saját lábán már tudott menni. Instabil volt még, sokszor lecsüccsent, de sosem fogtam a kezét, gyorsan ráérzett a dolgokra.
2015. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor már rendesen stabilan ment. Amíg csak totyogott vagy a kezét kellett fogni, csak a házban és az udvaron sétálgattunk, de nem erőltettem a dolgot.
2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, pár hete indult el és most kezdünk így sétálgatni. De nem olyan érdekes ám a dolog, mint ahogy hiszed :D A gyerek ugyanis úgy van beprogramozva, hogy még véletlenül se a járdán akarjon szépen sétálni. Megy az árkon-bokron keresztül, a legnagyobb gazba és sárba is. Ráadásul minden másodpercben lehajol valami miatt és felvesz egy kis kavicsot, sarat, levelet stb :D Jó, ha egy óra alatt leérünk a 100 méterre levő játszóra.
2015. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!