Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felborult a babakocsi, benne...

Felborult a babakocsi, benne a hat hónapos kisbabám, aki a fejét megütötte a földre esett, ami betonnal van burkolva! Lehet e valami baja, maradandó?

Figyelt kérdés
Sirt.....én is.....lejegeltem,meg hideg ruhával borogattam a homlokát,egy kis puklija maradt!Nem vérzett semmije,a szeme sem vérzett be....!Mire figyeljek,ha láthatóan rendben van vele minden,mégis aggódom h később ennek következménye,szövődménye lehet?
2015. máj. 14. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém 8 hós volt, mikor kicsatoltam a kocsiból, egy fél percre nem figyeltem rá, és arccal előre kiesett belőle. Egy kis horzsolássla megúszta, én meg félig meghaltam ijedtemben. Akkor utána olvastam, mire kell figyelnem. Étvágy, szédülés, hányás, zavart viselkedés, stb. de semmi baja nem esett, már másfél éves, egészséges :) Nem lesz baj, a legfontosabb, hogy TE próbálj megnyugodni!
2015. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Én a biztonság kedvéért bevinném a kórházba egy rutinvizsgálatra.
2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
El kellene vinni orvoshoz
2015. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Hogy tud felborulni a babakocsi? Szerintem bölcsebb dolog lenne elvinni baleseti ügyeletre, mint itt látatlanban találgatni. Honnan tudod biztosan, hogy csak a fejét ütötte meg?
2015. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
széltől, autótól, bármitől felborulhat sajnos...ugyan én még nem jártam így...szerintem ha egy napig megfigyeled, és nincs fura a viselkedésében, jó kedvű, akkor nem szükséges orvoshoz vinni. A legjobb persze, ha elviszed...nekem esett le ágyról, én figyelgettem, nem vittem orvoshoz, 7 hónapos volt akkor
2015. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, inkább ne is írtál volna. Jön a szél és elfújja a babakocsit, ez nem az az éghajlat. Ha még leüti egy autó akkor nem pukli van a fején anya meg agyal, hogy menjenek-e orvoshoz.
2015. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Elüti az autó, na.
2015. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is rögtön az jutott az eszembe, hogy hogyan tud felborulni egy babakocsi?

Egyébként én orvoshoz vinném.

2015. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

nekem üres állapotában már borította fel a szél (észak pest, dunakanyar)

nem hiszem, hogy egy 4-5 kg-os baba annyira komoly akadályt jelenthet...ezért írtam.

másrészt, az is előfordult, hogy a térkövön állt a babakocsi, benne aludt a gyerek, és apa meg állt be, és kb 10 centi volt az autó kereke meg a babakocsi alsó, első kereke között (3 kerekű babakocsi) a kocsiba meg sok a holttér, szegény nem láthatta, én meg háromszor is meggondolom ezek után hol hagyom a babát szunyókálni.

de veletek ez biztos nem történhet meg, csoda anyukák.

2015. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem esett már ki hat hónapos gyerekem babakocsiból, azonnal vittem az orvoshoz aki elküldött a kórházba. Nem lett amúgy semmi baja, főleg hogy overallban volt ami elég jól felfogta az ütést, de biztosan nem tudnék nyugodt lenni, amíg nem látja szakember!
2015. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!