Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A házunkban 24_25 fok van....

A házunkban 24_25 fok van. Három hónaposra rugit adok bodyval. Sok ez? Zokni kell?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha izzad sok :)
2015. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zoknit sosem adtam rugival... Baba vérmérsékletétől függ, mennyire van melege. Ki kell tapasztalnod, hogy érzi jól magát.
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem elég információ az, hogy 24-25 fok van, mert az is számít a hőérzetben, hogy milyen párás a lakás, ha párás, akkor ez akár elviselhetetlen meleg is lehet, ha száraz, akkor kellemes. Az sem mindegy, hogy tiszta pamut és vékony-e a rugi, van-e lábfeje, vagy bébiplüss, utóbbi kínzás lenne ilyen melegben:)


Ha lent van a földön már, ott is hűvösebb van, mint pl. a kiságyban.


Minden esetre, ha nyirkos a feje, nyaka, gyöngyözik az orra, akkor egyértelműen melege van. Én ennyi idős babára rövid ujjú body-t és vékony kisnadrágot adtam inkább zoknival, az mégsem zárja úgy be a meleget, mint a lábfejes rugdalózó.


Szerintem egy vékony kis zokni azért elkél még, de abból indulj ki, hogy te viselsz-e zoknit a házatokban, vagy mezítláb vagy, de papucsban, stb.

2015. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sandrachnologic ***** válasza:

Nalunk 25 fok van, es a negy hetesrol szakadt a viz. Rovidujju body van rajta csak 😊


Ez attol fugg, hogy fazos a babad vagy sem.

2015. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wiky93 ***** válasza:

Szerintem is sok, alapból rugihoz nem kell zokni (ha csak nem talpas a rugi)

5hónapos a lányom, nálunk is 24-25 fok van bent, térdig érő naci, rövidujjú body meg egy farmer ruci van rajta :)

2015. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg, majdnem 26 fok van nálunk (jajj, és még el sem kezdődött a nyár igazán). Emellett elég párás is a levegő, sajnos. A ház klímája mégis olyan, hogy lent a földön, ahol a gyerek játszik, hűvösebb van, és jár is a levegő. A 2,5 éves fiamon rövid ujjú body van és vászon bermuda vagy nagyon vékony nadrág, zokni és vászonszandálka (hiszen ő már jár-kel a szőnyeg és a konyhakő, fürdőszoba között).


Tavaly a legnagyobb kánikulában atléta volt rajta vékony pamutsorttal, csúszásgátlós vékony zoknival.

2015. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha izzad akkor sok.

Amúgy szerintem nagyjából úgy öltöztesd ahogy te vagy, vagyis gondolom te is pólóba, nadrgába vagy, tehát elég egy body egy vékony nadrággal, zoknit azért adnék rá.

2015. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jól értem, 2 réteg ruha?? egy body + rá egy rugdalózó? jaj szegénykém, ne főzd meg a picit :-D

25 fok körül bőven elég egy rövidujjú body + egy talpas naci.

2015. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!