Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kiságyban állt fel...

Akinek kiságyban állt fel először a babája, mikor állt fel máshol is, mennyivel utána?

Figyelt kérdés
Az én kislányom egyenlőre még csak a kiságyban áll fel, már egy hete.
2015. jún. 3. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Aznap.
2015. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

December 24èn felàllt, ès màsnap màr mindenben gyakorolta...emlèkszem a karàcsonyom azzal telt hohy mögötte ugràltam mert potyogott rendesen. De mindenben gyakorolt, nem èrdekelte mennyire stabil...függöny, àgy, hinta?szèk, formabedobó bödön neki mindegy volt :-)

Kèszülj fel :-) :-)

2015. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nálunk egyik nap feltérdelt a kiságyba, másnap felállt a nagyágyban kapaszkodva, majd ugyan az nap a kiságyban is felállt.
2015. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam eloszor kisagyba allt fel de csak ott mindig amikor felebredt.ez igy ment egy hetig kb. aztan elkezdett mashol is probalkozni.korulbelul egy Jo hetbe telt nalunk mire mashol is felallt. :)
2015. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kislányom napra pontosan 6 hónaposan felült és 9 hónaposan felállt, próbáld meg, h kiveszed az ágyból és odateszed valami mellé, nálunk pl a kanapéba kapaszkodva állt fel.
2015. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!