Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy csomó sárgarépát....

Kaptam egy csomó sárgarépát. Nyersen tegyem a fagyasztóba, vagy párolva?

Figyelt kérdés
Vagy jobb, ha csak hűvös helyen tárolom?Féltem, mert ez tuti, hogy nem permetezett.
2010. febr. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyersen feldarabolva fagyasztottam le.
2010. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy-két hónapon belül úgyis elfogy, tedd bele egy vödörbe, és homokkal vermeld le. Így friss marad, mint a zöldségesnél vagy a nagymamáink konyhájában.
2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy picit megfőzöd (forrásba lévő vízbe dobod és kb.2 perc múlva szeded is ki) akkor sokkal jobb íze lesz, mintha csak simán tennéd el! Én minden zöldséget így rakok el, borsót, zöldbabot, répát stb...
2010. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na, kaptam 3 féle választ.Sajnos homok nincs, úgyhogy marad a másik két választás.

Köszönöm a segítséget!

2010. febr. 27. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokmindent rakok el, innen szoktam lesni:

[link]

2010. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nyersen raktam el.
2010. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!A link is hasznos volt:)
2010. febr. 27. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én fagyasztottam már répát, de nagyon sz@r lesz! Plömi, szivacsos... Szóval szerintem inkább kicsit főzd/párold meg, és úgy tedd el. DE: úgyis szivacsos lesz :D csak kevésbé :( sajnos a répa szerintem a nem fagyasztható kategóriában tartozik.
2010. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:( Szegény baba.Akkor majdnem szivacsot fog enni?
2010. febr. 27. 21:28
 10/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, tényleg lötyi lesz a fagyasztástól, de nem tudom, a babát érdekli-e :) lehet, hogy ő nem reklamál. Mindenesetre én a helyedben előre megfőzném, lepürésíteném, és így raknám el. Én egyébként sima nejlonzacskóban a rendes hűtő zöldségrekeszében tartom a sárgarépát (szintén házi), hónapokig friss marad. Nekem legalábbis ez vált be.
2010. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!